×

Плойки для волосся Babyliss

1 630,00 грн
Плойка Babyliss pro має титанове покриття Робоча температура конусної плойки виставляється вручну від 115С до 200С У комплекті йде термозахисна рукавичка і килимок Плойка BAB 2281TTE розроблена у Франції і...
2 240,00 грн
- 2 насдки щітки діаметром 40 мм і 50 мм - на щітках використовується комбінована щетина з епоксидними кінчиками - можливість обертання в 2 напрямках - ергономічна ручка - знімний задній фільтр для зручності очищення
Показати 1-20 з 23 товарів

Як вибрати плойку для завивки волосся?

Є ряд важливих критеріїв, які слід враховувати перед тим, як зробити свій вибір.

1. Для яких цілей купується плойка - для роботи в салоні або для домашнього використання. Чому це важливо? Тому, що між використанням плойки в салоні і вдома величезна різниця.

  • По-перше, для роботи важлива довжина шнура, чим він довший, тим комфортніше вам буде пересуватися навколо свого клієнта. Вдома, зазвичай, у всіх розетка розташована біля дзеркала, і довгий шнур може, навпаки, плутатися і заважати.
  • По-друге, для роботи в салоні необхідне більш якісне, зносостійке покриття, так як інструмент використовується значно частіше. Для дома краще вибирати покриття, яке буде максимально дбайливо ставитися до волосся, наприклад турмалін або кераміка.
  • По-третє, всякі модні фішки, у вигляді барабана, що крутиться або покриття з маслом для роботи абсолютно не потрібні. Замість обіцяної допомоги, вони, навпаки, уповільнюють впевнено відпрацьовані рухи майстра. Для домашнього використання ж, це буде плюсом, так як мало хто може створити ідеальні однакові локони на всьому обсязі.
  • В-четверте, температурна настройка. В салон приходять дівчата з різним типом волосся, яким для накрутки, необхідна різна температура. Тому перукарям краще обирати моделі з максимально високою існуючої температурою. Удома ж, ви завжди використовуєте плойку для себе, ну іноді може для доньки. Тому немає сенсу брати модель з температурою в 230 градусів, якщо ваше волосся тонке і крихке, все одно більше 190 С ви використовувати не будете.

2. Фінансовий бюджет. Один із значущих чинників, який не варто ігнорувати. Якщо можете дозволити купити дорогий якісний інструмент - купуйте, якщо ні - обирайте марку або модель на свій гаманець.

Відмінним вибором стануть плойки Бебіліс Про. Ця марка випускає щипці для завивки в різному ціновому діапазоні, охоплюючи ринок майже на 100%. При цьому, це абсолютно не означає, що плойка за 1000 грн буде поганою, а за 3000 грн хорошою. Ні, просто компанія використовує різні технології, дозволяючи своїм клієнтам вибирати саме те, що їм потрібно.

Купити плойку BaByliss PRO - це гарантія ідеальної укладки і здорового волосся кожен день. Інструмент бренду відрізняється високою якістю матеріалів, легким керуванням і використанням новітніх технологій.

Читати далі

Меню

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти