×

Лак для волосся

Показати 1-20 з 55 товарів

Нешкідливий лак для волосся буває?

На кожному розі постійно твердять, що лаки псують волосся, але і без них же ніяк не обійтися. Тому більшість дівчат рано чи пізно (по)ставити собі питання: "Чи буває нешкідливий лак для волосся?" На жаль, таких ще не придумали.

Але зате, можна постаратися придбати лак менш шкідливий, ніж більшість, якщо розібратися в їх видах. Отже, якщо вам в руки потрапив флакончик із засобом в складі якого спирту менш як 40%, то сміливо заявляємо, беріть. Чим більший відсоток спирту міститься в складі кошти, тим сильніше воно буде висушувати волосся. До речі, є кошти, які взагалі не містять спирт, але їх ціна на кілька вище, ніж звичайних спиртових средств.Ще одним важливим моментом, на який варто звернути увагу при виборі даного стайлінгу, є компоненти, які доглядають за локонами. Чекати від них якогось супер-пупер ефекту не варто, але зате додатковий догляд вони забезпечать. Наприклад, захист від УФ-променів або підтримки оптимального гідробалансу волоса. Так, у волосся з'явиться "ковток свіжого повітря" в процесі стайлінгу.

Помилки при лакуванні волосся

Більшість жінок в прагненні стати ще красивіше, ніж є, роблять одні й ті ж помилки. А, як відомо при догляді за волоссям, шкірою обличчя або тіла помилок немає місця, тому як, кожна з них тягне за собою страшні наслідки. Щоб цього уникнути необхідно запам'ятати як "Отче наш" такі правила:

Не розчісуйте залаковане волосся

Так, ви їх травмуєте і ламаєте, а вони своєю чергою цього не люблять і тому посмішать вас покинути.

Не розпилюйте лак з близької відстані

Коли флакон із засобом розташований близько до шкіри голови, то при розпилюванні, основна маса смол потрапляє на неї, а не на волосся. Смоли дуже сильно шкодять здоров'ю шкіри голови, а як наслідок, і самим волоссю.
Чи не використовувати лак перед укладанням феном, плойкою або праскою

Якщо, звичайно, перед вами не стоїть мета "запхати" всередину волоса все спирти і хімічні добавки, які є в засобі. Тому, запам'ятайте, що лак наноситься на волосся вже після того, як теплове укладання закінчена, а локони охололи.

Не залишайте лак на волоссі на ніч

Під впливом засобів для укладки волосся знаходяться немов у коконі, в якому у них немає повітря. А отже, дихати їм нічим і вони починають гинути.

Лак з газом або лак без газу?

У нашому інтернет-магазині Лавка Кабани крім звичайних аерозольних лаків є ще лаки без газу. Їх переваги в тому, що вони не обтяжують волосся і не склеюють їх, плюс вони не «з'їдають» обсяг. Зачіску, покладену лаком без газу, можна сміливо розчісувати, при цьому вона не зіпсується і не втратить форми. Як бачите, у лаків без газу маса переваг, але є і недоліки, вірніше недолік - ціна. Вартість лаку без газу або неаерозольний лаку завжди вище, ніж звичайного. У Києві ціна лаку починається від 250 грн.

Читати далі

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти