×

Все для чоловіків

Показати 1-20 з 124 товарів

Професійна косметика для чоловіків

Так повелося, що в нашій країні чоловіча косметика вважається чимось дивним і зовсім непотрібним. Але це зовсім не так. Розповідаємо чому.

При згадці фрази «ванна кімната подружньої пари», що виникає у вашій уяві? Кімната, заставлена ​​жіночими баночками і пляшками, причому вони всюди - і на поличці біля дзеркала, і на ванній, і на умивальнику, і навіть в ванної шафці. І лише якщо уважно придивитися, серед всієї цієї розкоші, самотньо видніється тюбик темного кольору з назвою шампунь для чоловіків «2-в-1».

Особливості чоловічої косметики

Представники сильної статі можуть і повинні доглядати за своєю шкірою і волоссям нарівні з жінками. Тільки кошти у них повинні бути свої. Чоловічий і жіночий організми влаштовані по-різному. Чоловіча шкіра товстіша, ніж жіноча; структура і кількість волосся у них теж відрізняється. Зазвичай, у представників сильної статі, волосся менше, ніж у слабкої статі, але зате вони рідше випадають і відрізняються більш високою щільністю.

Також сальні залози у чоловіків більш активні, за рахунок чого їм доводиться частіше мити голову. А ще чоловіки мають рослинність на обличчі, яку вони або відрощують, або зголювати.

Виходячи з усього цього, створюється спеціальна чоловіча косметика, яка враховує всі ці особливості. Але перш ніж ви вирішите купити косметику для чоловіків, рекомендуємо вам дізнатися, що в ній особливого і чим вона відрізняється від жіночої.

Відмінності чоловічої косметики від жіночої

При створенні засобів для жінок виробники приділяють багато уваги, не тільки гарному очищенню, але і омолодженню і відновленню. Це стосується коштів як для шкіри, так і для волосся. У чоловічій же косметиці, приділяється увага хорошому очищенню і необхідного зволоженню.

  • Косметика для чоловіків має більш агресивний зміст засобів, бо їх шкіра товщі, а волосся жирніє швидше. Більшість косметичних засобів не спрямовані на омолодження або відновлення. Ви ніколи не зустрінете в чоловічих кремах для обличчя ретинол або кислоти, але зате в них є зволожуючі екстракти.
  •  Мета чоловічих засобів для волосся - очистити їх і надати стимулюючий вплив на шкіру голови (ми ж знаємо, що чоловіки лисіють швидше жінок). Мета продуктів для особи - заспокоїти і зволожити шкірний покрив.
  • Засоби для гоління і доглядом за бородою. У цій категорії товарів, виробники перевершили самі себе. Такому різноманіттю позаздрить будь-яка дівчина - вони (дівчата) іноді запозичують у своїх чоловіків кошти для бороди.

Знаєте навіщо? Щоб пом'якшити і дисциплінувати брови. Чоловіча борода дуже жорстка, а її волоски дуже щільні, тому для догляду за нею випускаються спеціальні доглядають продукти, які шикарно пом'якшують її.

Часто дівчата вирішують замовити чоловічу косметику на подарунок своєму хлопцеві. Ми з задоволенням готові їм у цьому допомогти. Наш інтернет магазин представляє хоч і невеликий асортимент чоловічих засобів, але зате ефективних.

Читати далі

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти