×

Знебарвлення волосся

Показати 1-15 з 15 товарів

Професійні засоби для знебарвлення волосся - порошки і пудри

Засобів і способів освітлення волосся є багато, починаючи від спреїв і закінчуючи народними способами у вигляді кефіру і меду. Але всі ці продукти абсолютно не пов'язані з професійною процедурою, ні за дією, ні за ефектом. Навіть, навпаки, такі «процедури» можуть привести до небажаних наслідків, у вигляді плям і несподіваних кольорів на волоссі.
Якісно освітлити волосся можна лише за допомогою професійних засобів для знебарвлення. Основними освітлюючими компонентами в них виступають перекис водню і аміаку.

Освітлення або знебарвлення в чому різниця і що вибрати

  • Освітлення - це хімічний процес освітлення рідного (натурального) пігменту, який знаходиться в структурі волосся. Зазвичай в результаті цієї процедури волосся стає на кілька рівнів вище. Майстри в салонах для освітлення волосся використовують спеціальні відтінки барвника, які називаються спецблондамі або ультраблондамі. На відміну від звичайних барвників світлих тонів, вони забезпечують більш інтенсивний вплив на пігменти, але водночас не таке сильне як знебарвлювальні продукти.
  • Знебарвлення - це хімічний процес, який дозволяє повністю або частково зруйнувати пігмент у волоссі. Знебарвлюють як пофарбовані, так і натуральні локони. Після процедури волосся відразу набувають жовтого або рудий відтінок, який вимагає корекції барвником.

Тому, якщо у вас натуральні, раніше нефарбовані волосся, вам підходить варіант освітлення, якщо ж ваше волосся пофарбовані - то тільки знебарвлення.

Вдома чи в салоні - де освітлити волосся

Як тільки склад був нанесений на волосся - почався хімічний процес. Тому неймовірно важливо все робити швидко, рівномірно та з урахуванням особливостей волосся. Якщо з першими двома пунктами впоратися будинку можна, то з останнім практично нереально. Плюс в процесі знебарвлення завжди страждає якість волосся. Майстри знають, що робити, щоб мінімізувати їх пошкодження, а ось звичайні люди, які зважилися вперше на освітлення, немає.
Тому ми рекомендуємо довіритися професіоналам, і навіть якщо ви купите професійні засоби для освітлення волосся, знань і досвіду у вас немає.

Порошок і пудра для знебарвлення волосся

Для максимального підняття рівня в салонах використовують лише пудру для знебарвлення волосся або порошок. Різниця в них тільки в назві і за своїм складом, дії, способу приготування вони нічим не відрізняються. Для освітлення волосся пудра змішується з окислювачем в пропорції 1 до 2. Для захисту волосся в освітлюючу суміш часто додають захисні компоненти, які ніяк не впливають на процес, але зберігають цілісність дисульфідних зв'язків. Купити такі продукти в інтернеті не реально, крім того, що вони коштують дорого і мають великий обсяг, вони продаються тільки для майстрів.

Читати далі

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти