×

Відновлення волосся

Показати 1-20 з 74 товарів

Комплекс по відновленню волосся

Будь-яка дівчина, яка хоче змінити щось у своєму житті, починає з кардинальної зміни зачіски. Що тільки не доводиться терпіти нашим волоссю! Нарощування, освітлення, фарбування, ламінування, завивка, буст-ап - здавалося б, якихось пару годин і новий образ готовий! Але «бонусом» до нього ви отримуєте сухі, ламкі і мляві локони. Можна, звичайно тут же, не йдучи з салону, зробити лікувальну процедуру по відновленню волосся і заплатити ще більше грошей. А можна вдома самостійно, тими ж засобами, що і в салоні, відновити волосся і це обійдеться набагато дешевше.

Відновлення волосся - косметика з кератином

На цей час найбільш дієвим видом відновлення волосся явища відновлення волосся кератином. Кератин - це будівельний матеріал нашого волосся, коли відбувається його «брак» волосся, починає валитися. А процедура кератинового відновлення наповнює волосся кератином, в тих місцях, де його не вистачає. Ефект від такої процедури буде миттєвий, а ефект тривати від двох тижнів до кількох місяців, залежно від обраного засобу для відновлення.

Якщо ж, стан волосся не сильно плачевний, досить буде купити відновлюючу маску для волосся. Такий вид реконструкції волосся підійде і для профілактики.

Після процедури по відновленню або в процесі профілактики бажано відмовитися від всіх процедур, які викликають пошкодження локонів (гаряче повітря при сушінні феном, укладання волосся праскою або плойкою, перебування на сонці або морозі без головного убору). І не забувайте чітко дотримуватися рекомендацій виробника по догляду за волоссям, якщо звичайно, ви не хочете, щоб всі ваші зусилля зійшли нанівець.

Читати далі

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти