×

Брашинги для волосся

Показати 1-20 з 49 товарів

Професійні браши для волосся купити

У перекладі з англійської Brush (браш) перекладається як щітка, Brushing (брашінг) - як процес використання щітки. У нашій же країні дуже часто вважають ці слова синонімами і використовують їх як визначення круглої розчіски.

Тому, словосполучення професійний брашінг - означає салонну укладку волосся за допомогою круглої щітки, але ніяк не її саму.

Після того, як ми трохи помудрували, розповімо вам про різновиди професійних Брашей і правилах їх вибору.

Різновиди Брашей для волосся - який вибрати

Ви не раз помічали як майстра в салоні легко і красиво укладають волосся за допомогою круглих гребінців. Щоб підібрати такий же класний аксесуар для домашньої укладання необхідно зрозуміти, за рахунок чого досягається ефект гладких волосся.

Корпус будь-якого браша має спеціальні отвори, через які проходить гаряче повітря, запобігаючи зневоднення волосся. Найчастіше його виготовляють з кераміки, рідше з алюмінію. Нагріваючись, він дозволяє керувати волоссям, задаючи їм необхідне положення. Процес сушіння волосся з такою щіткою виглядає як постійне прокручування пасма на нагрітому підставі гребінця - це дозволяє рівномірно прогріти волосся і надати йому потрібну форму.

Майстри, при виборі Браша для роботи, приділяють особливу увагу його щетині.

  • Браш з натуральною щетиною дозволяє не тільки якісно витягнути пасмо, але ще і відполірувати її і надійно зафіксувати. Натуральна щетина в таких гребінцях досить густа, за рахунок чого добре тримає волосся. При витягуванні кучерявих або густого волосся це дуже важливо, тому що через свою недисциплінованість вони часто зісковзують з браша.
  • Браш з щетиною з нейлону. Відрізняється більш низькою ціною від попередніх гребінців, але зате він більш легкий у догляді. Дезінфікувати його можна будь-якими підручними дезінфекторами, не боячись нашкодити щетині. Такі браші добре проводять тепло і можуть прослужити дуже довго.
  • Браш з комбінованою щетиною поєднує в собі всі плюси і мінуси попередніх щіток, але при цьому, є найулюбленішим і ефективним в роботі професійного стиліста.

Розмір Браша має значення

Тут начебто все повинно бути зрозуміло, але про всяк випадок розповімо. Чим довше волосся - тим більше діаметр щітки.

  • Для укладання короткого волосся використовують браши діаметром від 12 до 25 мм
  • Для укладання волосся середньої довжини - 27-37 мм
  • Для укладання довгого волосся від 42 мм і більше.

При виборі круглого браша для волосся не варто економити, це та річ, яку ви купуєте на довгі роки. Неякісний браш здатний не тільки не виконати свого призначення, але ще і нашкодити волоссю.

Купити професійні браши в Україні

В інтернет-магазині Lavka Kabani ви можете купити професійні браши таких брендів як: Y.S. Park, 3ME Maestri, Termix, Label.M, Marlies MollerGKHair і багатьох інших. Ми працюємо з брендами офіційно, тому все браши оригінальні і сертифіковані. Купуючи браш в Lavka Kabani ви можете бути впевнені в якості.

Читати далі

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти