×

Beauty гаджети

Beauty Гаджети для догляду за шкірою обличчя

Тренди бувають не тільки в модній індустрії, а й в догляді за волоссям, шкірою і тілом. Так, останні кілька років тренд догляду за шкірою за допомогою різних гаджетів набирає все більшої популярності. Мова йде про спеціальні прилади, що дозволяють в домашніх умовах створити свій власний косметологічний кабінет.

Але перш ніж купити б'юті гаджет для обличчя розберемося з найпопулярнішими їх видами, їх призначенням і виробленим ефектом.

1. Шкребки «Гуа-Ша»

Спеціальні пластинки, найчастіше виготовляються з напівкоштовних каменів. З їх допомогою роблять масаж обличчя, який при регулярності дозволяє підтягнути шкіру і уповільнити процес старіння. Масаж виконують по масажних лініях після нанесення доглядають коштів, що дозволяє їх активним компонентам, краще проникнути в шкіру.

Масаж за допомогою скребка гуаша робили ще в древньому Китаї близько 6 000 років тому. Механічні скребуть руху допомагають поліпшити приплив крові в підшкірних тканинах і вивести з них токсини і інші шкідливі речовини. Також, такі рухи покращують рух лімфи, усувають м'язову напругу і оптимізують роботу сальних залоз.

Якщо дослівно перекласти Гуа-Ша отримаємо «вишкрібання хвороб» - Гуа - в перекладі з китайської «скребти, вишкрібати», а «Ша» - означає щось «хворобливе».

Скребки «Гуа-Ша» - це відмінний девайс для домашнього використання, головне виконувати масаж по інструкції, щоб не розтягнути шкіру.

2. Роликові масажери

Спеціальні масажери для глибокого масажу обличчя. З їх допомогою можна не тільки поліпшити стан шкірного покриву, але і розгладити невеликі зморшки і лінії, підвищити тургор шкіри і усунути набряклість.

Таких масажер на ринку багато. Але найпершими, хто розробив і випустив їх став японський бренд Refa і на відміну від дешевих аналогів, масажери Refa з максимальною точністю відтворюють рухи пальців масажиста.

3. Очищаючі щіточки

Коли звичайного вмивання недостатньо, на допомогу приходять вони - спеціальні щіточки для дбайливого і, одночасно, якісного очищення шкіри. Такі прилади дозволяють більш глибоко очистити пори, видалити шкірний жир і щоденні забруднення. Але при їх виборі потрібно враховувати особливості своєї шкіри. Якщо ваша шкіра сильно чутлива, то такі девайси можуть їй тільки нашкодити. А ось якщо ви володар жирної або проблемної шкіри - то щіточка для очищення стане вашою улюбленицею.

4. Мікроструми

Зовсім недавно, пройти процедуру мікрострумової терапії можна було лише в кабінеті косметолога. Але сьогодні з'явилося вже велика кількість гаджетів, що дозволяють виконувати цю процедуру в домашніх умовах.
Мікрострумова терапія - це вплив слабких імпульсних розрядів струму на м'язи. Завдяки їй поліпшується енергетичний обмін в клітинах шкіри і м'язах. Ця процедура дуже ефективна при перших ознаках старіння шкіри, вона дозволяє підтягнути шкіру і розгладити легкі заломи і лінії.

Виглядати доглянуто хочеться в будь-якому віці, а використання таких маленьких помічників тільки допоможе в цьому. Однозначно, що всі ці прилади не зрівняються з професійним чищенням обличчя або уколами краси, але при регулярному їх використанні зроблять так, що візити до косметолога будуть вам не потрібні.

Замовити б'юті гаджети для обличчя в Києві можна в нашому інтернет магазині Lavka Kabani, і хоч їх асортимент не такий великий, але зате він містити тільки кращі б'юті девайси для домашнього використання.

Читати далі

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти