×

Мисочки для фарбування волосся

Мисочки для фарбування волосся

Перукарі приділяють величезну увагу інструментам і аксесуарам, з якими працюють. Будь-яка, здавалося б, дрібна деталь, може зіпсувати не тільки настрій, але і результат роботи. Навіть купити мисочку для фарбування волосся не так легко, як здається.

На що звернути увагу і як купити ідеальну миску для змішування фарби для волосся

  1. Розмір. Вона повинна бути не маленькою, але і не великий. У неї легко повинен поміститися обсяг барвника, необхідний для фарбування довгого волосся. У процесі фарбування у вас не буде часу розводити фарбу по кілька разів. Найпоширенішим і зручним розміром вважаються ємності з об'ємом 250-300 мл. Більш дрібні миски можна використовувати, якщо ви працюєте тільки з коротким волоссям або виконуєте фарбування в різних кольорах (райдужне, піксельний та інше).
  2. Стійкість. Мисочка повинна добре стояти на столі. Більшість професійних мисок мають прогумоване дно, завдяки якому вона не ковзає і впевнено знаходиться в горизонтальному положенні. Мисочки з силіконовим фіксується дном дуже зручні, коли в роботі ви не берете її в руки, а лише набираєте барвник на кисть з стоїть поруч ємності.
  3. Наявність ручки. Ручка повинна бути зручною. Ви повинні легко тримати її в руці в рукавичці. Якщо вона буде маленькою або слизькій є ймовірність упустити мисочку з барвником. Деякі виробники роблять ручки з антиковзних матеріалів - силікону або каучуку. Але краще звернути увагу на моделі з ручкою-крюком - впустити таку мисочку дуже складно.
  4. Наявність зубчиків. Спеціальні зубчики, розташовані з одного краю мисочки, дуже зручні для зняття з пензлика волосся. Здавалося б, така дрібниця, але роботу прискорює і полегшує в рази.
  5. Матеріал. Вибирайте мисочки, виготовлені з якісного пластику і силікону. Їх легко мити і легко транспортувати, якщо ви працюєте на виїзді. Хороший пластик не буде фарбуватися в темні або яскраві кольори і дозволить вашому аксесуару завжди виглядати акуратно.

А ось наявність розмітки зовсім не обов'язкова і найчастіше більше заважає, ніж допомагає, адже все використовують в роботі ваги для точності пропорцій.

Мисочки для фарбування волосся купити

Мисочки для фарбування волосся в Києві купити можна в нашому інтернет магазині Lavka Kabani. Наш асортимент представляє тільки професійні товари, які щодня використовують у своїй роботі стилісти всього світу, а це говорить про його високу якість і комфортній формі.

Читати далі

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти