×

Тонуючі шампуні для волосся

Шампуні для тонування волосся

Всім подобається красивий і чистий відтінок блонда, але тільки блондинки знають, як складно за ним доглядати. Адже лише через пару днів на локони починає проступати ненависний жовто-оранжевий тон і від вчорашньої краси не залишається і сліду.
Щоб світлі відтінки зберігали свій гарний, рівномірний і насичений відтінок необхідно використовувати спеціальний шампунь відтінку.
Відтінків шампуні потрібні, щоб надати кольору насиченість або нейтралізувати небажаний відтінок на волоссі (мідний, жовтий, зелений). Також за допомогою кольорового шампуню можна посилити свій натуральний тон волосся. Він підійде для волосся будь-якого типу і структури і може використовуватися так часто, як вам необхідно.

Величезна різноманітність тонуючих шампунів дозволяє легко вибрати необхідний відтінок.

  • Фіолетові шампуні дозволяють нейтралізувати жовті пігменти. Він незамінний, якщо ваші локони пофарбовані в перламутрові або платинові відтінки.
  • Сині шампуні усувають мідні відтінки. Рижіну, зазвичай, проявляється у брюнеток, перефарбованих в блондинок.
  • Червоні шампуні дозволяють позбавлятися від зелених відтінків і посилювати колір локонів, забарвлених в червоний колір.
  • Коричневі шампуні призначені для шатенок і підтримки їх відтінку яскравим і соковитим.
  • Рожеві, бузкові і персикові шампуні дозволяють надавати блонду відповідний відтінок.

Пігменти в фіолетових шампунях складаються з міксу червоних і синіх відтінків. Тому при його використанні ви не тільки допоможете запобігти поява жовтих відтінків, але і зелених.


Як вибрати шампунь для нейтралізації жовтизни

Здавалося б, все просто і потрібно купувати фіолетовий шампунь, щоб позбутися від жовтизни, але жовтизна буває різних відтінків і вимагає різного підходу при її корекції. Волосся можуть мати жовтий, світло-жовтий або світло-світло-жовтий відтінок. Наприклад, при нанесенні на останній тон фіолетовий шампунь проявить себе дуже інтенсивно, зробивши волосся попелясто сірими

  • Якщо відтінок волосся впевнено жовтий, то краще скористатися синім шампунем, він також нейтралізує мідно-оранжево-руді відтінки.
  • Якщо відтінок локонів нагадує маленького курчати або поле з пшеницею, то щоб зробити його більш холодним використовуйте фіолетовий шампунь.

Відтінений шампунь і нефарбоване волосся - так чи ні?

Світле волосся мають властивість вигоряти і втрачати глибину свого відтінку. Тому використання шампунів з фіолетовими або синіми пігментами дозволить звернути процес назад, повернувши натуральному відтінку його насиченість. Також таким волоссю можна надавати легкий відтінок, але для цих цілей краще підійдуть тонують бальзами або маски.дозволить звернути процес назад, повернувши натуральному відтінку його насиченість. Також таким волоссю можна надавати легкий відтінок, але для цих цілей краще підійдуть тонуючі бальзами або маски.

Читати далі

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти