Серія
Категорії
×

Joico

Показати 1-20 з 64 товарів

Joico: розкішна професійна косметика для догляду за волоссям

Косметика Joico на ринку з 1975 року. Як і в більшості професійних марок, засновником компанії є колишній професійний стиліст, який вирішив вивчити хімію, щоб краще розуміти волосся і вплив на нього хімічних процесів. Нові знання, отримані Стівом Стефано (засновником компанії) перевернули не лише його світ, але і всю індустрію краси.

Саме він перший у всьому світі зміг синтезувати штучний кератин повністю ідентичний, тому, що міститься в нашому волоссі. Це відкриття стало початком створення бренду Joico. У ті роки, не було такого розмаїття професійної косметики для волосся як сьогодні, тому новий інноваційний бренд дуже швидко став популярний сред майстрів і їх клієнтів.

За кілька років косметика марки з'явилася, мало не в кожному салоні краси США, що вплинуло на розширення географії і вихід на світовий ринок. Сьогодні засоби для волосся Джойко купити можна практично в будь-якій країні і на будь-якому континенті.

Асортимент засобів Joico

Як будь-яка косметична компанія, Джойко випускає засоби для різного типу волосся, а також розділяє свій асортимент на продукти для домашнього та салонного догляду.

На сьогоднішній день компанія представляє:

  • Два види фарби - VERO K-PAK і LUMISHINE, а також спеціальні засоби для освітлення волосся.
  • Професійну процедуру реконструкції волосся Joico K-PAK Hair Repair System, дія якої спрямована на зволоження і відновлення структури волосся зсередини.
  • Лінію засобів Joico K-PAK для домашнього та салонного догляду за волоссям. Метою засобів цієї серії є відновлення і захист пошкодженого волосся.
  • Серію продуктів Joico Hydra Splash. Новинка 2020 року, спрямована на зволоження тонкого волосся без ефекту обтяження.
  • Лінію засобів Joico Moisture Recovery для зволоження нормального і жорсткого волосся. Одна з улюблених серій власниць освітленого волосся.
  • Унікальну серію Joico Defy Damage для відновлення і захисту дисульфідних зв'язків. Ця серія, так само як і K-PAK, випускається в двох варіаціях - для професійного використання і для домашнього.
  • Оновлену лінію для надання об'єму Joico JoiFull. При цьому, засоби не просто створюють візуальний об'єм волосся, але і покращують його якість і підвищують густоту.
  • Спеціальну лінію для догляду за світлим і освітленим волоссям Joico Blonde Life.
  • Дві серії засобів для укладки

Joico в Україні - за що українки люблять бренд

Косметика марки завжди виконує свої обіцянки. Кожен з продуктів справляється з поставленим перед ним завданням, забезпечуючи ефективний результат. Українські дівчата втомилися від порожніх обіцянок виробників, тому переконавшись в працездатності цієї американської косметики, залишаються їй вірними протягом багатьох років.

Ще одним приємним бонусом є ціна. Ціни на косметику для волосся Joico не змінюються з кожним стрибком долара, а залишаються на колишньому рівні. І лише раз на кілька років можна помітити незначне подорожчання на 5-7%. В Україні таке зустрінеш не часто, погодьтеся.

Тому, якщо ви до сих пір не знайомі з цією унікальною косметикою, запрошуємо вас почати своє знайомство з Joico на сторінках нашого інтернет магазину. Ми працюємо з офіційним представником марки в Україні, що дозволяє нам запропонувати вам повний асортимент продукції за дуже доступною ціною.

Читати далі

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти