×

Муси й пінки для волосся

Показати 1-20 з 47 товарів

Муси та пінки для волосся: що це таке і навіщо вони потрібні?

Муси й пінки - це укладальні засоби, які допомагають надати волоссю форму. Це може бути як обсяг, так і локони. Але вони не створюють локони, а лише допомагають їх зафіксувати в уже створеної форми, забезпечивши фіксацію і природний вигляд.
Як будь-який стайлінгу, завдання якого зберегти створену зачіску, муси містять у своїй формулі полімери (фіксують компоненти) і пластифікатори (компоненти, завдяки яким волосся залишаються рухливими).
Різновиди пінок і мусів для волосся

Купити пінку для волосся в Києві не складно, значно складніше підібрати саме те, що потрібно саме вам.
Якщо ви не професійний стиліст, то вибір будь-якого засобу для укладання викличе у вас певні труднощі. Коштів багато, брендів ще більше, а ціни різняться в кілька разів, але при цьому кожен продукт обіцяє все і відразу.

Все пінки або муси умовно можна розділити на категорії.

  • Муси та пінки для додання об'єму. Такі продукти відмінно підійдуть власницям тонкого волосся, позбавлених обсягу в прикореневій зоні. Їх наносять не по всій довжині, а лише на корені. Такий спосіб застосування допоможе додати об'єм і зробити волосся візуально більш густими.
  • Для фіксації. Цю категорію засобів можна розділити ще на кілька категорій, бо фіксація буває різна - слабка, сильна і суперсильна. Тут потрібно вибирати пінку в залежності від бажаного ефекту. Слабка фіксація дозволить волоссю виглядати легко і природно, в той час, як мус сильної фіксації дозволить зберегти зачіску надовго, надійно «зацементувавши» її.
  • Продукти для додання матовості або блиску. Якщо ви хочете надати локонам сяйво - вибирайте засоби з глянцевим фінішем, якщо ж хочете підкреслити природну текстуру волосся - з матовим.
  • Для кучерявого волосся. Такі засоби крім фіксації допомагають зробити локони слухняними, а їх завитки більш чіткими.

Як правильно використовувати пінки для волосся

  1. Муси або пінки завжди наносяться на вимите вологе волосся.
  2. Потрясіть флакончик із засобом, переверніть його вертикально і видавіть невелику кількість на долоню (приблизно з волоський горіх).
  3. Нанесіть на волосся від коренів до кінчиків, ретельно і рівномірно розподіляючи засіб.
  4. Висушіть феном або природним шляхом.

Відмінності професійних пінок і мусів для укладки від звичайних

Більшість дівчат, щоб купити мус для волосся відправляться в найближчий магазин побутових товарів і придбають перший-ліпший засіб. Але ми ж з вами знаємо, яке значення має склад продукту.

Професійний стайлінг вузько спеціалізований, а склад кожного конкретного продукту підібраний для виконання певного завдання. Це дозволять отримати ефект обіцяний виробником. Якщо наша мета отримати обсяг - ми його отримаємо, якщо наша мета зафіксувати укладку, але залишити їй природний вигляд - ми теж це легко отримаємо, використовуючи професійні муси або пінки. У той же самий час, засоби з мас-маркету обіцяють все в одному флаконі і не дають нічого, професійна же косметика виконує свої обіцянки на всі 100%.

Читати далі

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти