Бренд
Країна виробник
Price
-
×

Все для фарбування

Аксесуари для фарбування волосся

Будь-яка перукарська послуга вимагає не тільки певних знань, а й наявності спеціального інструменту. Так, без ножиць і гребінця ви не зможете виконати стрижку, без невидимок, шпильок - створити зачіску. А які аксесуари знадобляться вам для комфортного проведення процедури фарбування, розповідаємо нижче.

Аксесуари для фарбування - що і для чого

1. Одяг захисний для клієнта і для майстра

Крім звичайної накидки для клієнта варто запастися спеціальними одноразовими пеньюарами. Вони допоможуть захистити і вашу накидку, і одяг клієнта від випадкового попадання фарбника. Будь-яка фарба практично не відпирається, тому такі одноразові пристосування відмінно допомагають запобігти можливим курйози.

Фартуху, в якому ви працюєте, теж не завадить додатковий захист. Ви ж не хочете міняти його по кілька разів на день?

2. Мисочка для фарбування

Мисочка для фарбування волосся повинна бути досить місткою, але при цьому не сильно великий, щоб її зручно було тримати в руці.

3. Пензлик для фарбування

Він повинен бути з хорошим ворсом і зручного розміру. Найкраще мати їх декілька пензликів для фарбування волосся - маленьку, для опрацювання дрібних деталей; середню, якій ви будете працювати найчастіше, і велику для фарбування великих ділянок волосся. Зараз дуже багато виробників випускають кисті в наборах різних розмірів, що дуже зручно. Але також не забувайте і про якість щетинок. Вони повинні бути не сильно жорсткими і не сильно м'якими. При покупці пензликів завжди перевіряйте їх на «колючість», тому, що нікому не сподобається, якщо в процесі фарбування коренів кисть буде дряпати шкіру голови.

4. Ваги

Дуже важливий аксесуар при фарбуванні. Не варто економити і купувати дешеві кухонні ваги, так як вони можуть не точно показувати вага, а при змішуванні барвника або осветляющей пудри з окислювачем неймовірно важливо витримати правильну пропорцію.

5. Планшети

Спеціальні аксесуари для фарбування довгого волосся в техніках Шатуш, балаяж та інших. Вони неймовірно зручні при роботі з довгими і дуже довгим волоссям.

6. Рукавички

Вони повинні бути щільними і добре облягати руку. Не варто на них економити, купуючи дешеві і неякісні рукавички. Хороші рукавички дозволяють дуже легко і комфортно працювати.

Це найнеобхідніше, що знадобиться вам при фарбуванні, але крім цього ви можете купити аксесуари для фарбування волосся, без яких легко можна обійтися. наприклад:

  • Механічний таймер. Є дуже гарні модельки, але при цьому їх практично ніхто не використовує, так як таймер є у всіх в телефоні .
  • Віночки для змішування фарби. Вони добре дозволяють змішати фарбу з оксидом, але також добре це можна зробити і за допомогою кисті.

Замовити аксесуари для фарбування волосся ви можете в нашому інтернет магазині. У нас представлений тільки професійний перукарський інструмент, який відрізняється якістю і продуманим дизайном.

Читати далі

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти