×

Проти жирності волосся

Показати 1-20 з 40 товарів

Професійні антисеборейні засоби проти жирності волосся

Набридло мити волосся щодня вранці, а ввечері журитися над тим, що вона виглядає так, немов ні один тиждень не бачила воду? У нас для вас погана новина - ви володар жирної шкіри голови. Як боротися з цією проблемою за допомогою косметики для волосся і які купити засоби проти жирності волосся розповідаємо нижче.

Чому волосся швидко жирніє і як можуть допомогти антисеборейні засоби проти жирності волосся?

  • Часте миття голови. Наш організм дуже розумний і здатний сам себе відновлювати. Коли ми миємо волосся, ми змиваємо з шкіри голови захисний жировий шар, організм на це реагує і, намагаючись себе захистити, починає виробляти ще більше жиру. І виходить циклічна реакція, шкіра швидко жирніє, ми її частіше моєму, а вона ще швидше жирніє.
  • Неправильні кошти для догляду. У нормальному стані шкіра виробляє близько 20 грамів жиру за 24 години. Якщо його кількість збільшується, це говорить про стрес. Наприклад, ви замість використання шампуню за типом шкіру голови застосовуєте повністю протилежний продукт. Також наявність сульфатів або навпаки їх повна відсутність можуть викликати стрес. Тому дотримуйтесь баланс в догляді за шкірою голови.
  • Генетика або зміна гормонального фону. Найяскравішим прикладом можна вважати підлітковий період, коли організм дорослішає і перебудовується. Тут головне трохи потерпіти, тому, як тільки гормони нормалізують свій стан, шкіра прийде в норму.

Засоби проти жирності волосся секрети використання

  1. Намагайтеся мити волосся не кожен день, а хоча б раз в два дні. Якщо вони почнуть повільніше жірнеть, значить все правильно і ви на вірному шляху.
  2. В Україні вода дуже жорстка, причому майже у всіх містах. У ній міститься велика кількість солей і хлору, які накопичуються на шкірі і не дозволяють їй дихати. Щоб їх позбутися використовуйте раз на тиждень пілінги або скраби для шкіри голови. Вони відмінно видалять скупчилися відкладення і очистять пори.
  3. Вибирайте правильні продукти для догляду. Підбирайте шампунь під свій тип шкіри голови, а маски або бальзами - під тип волосся. У вашій ситуації - це шампуні для жирної шкіри голови або волосся. Не варто економити і купувати засоби 2-в-1, вони не зможуть виконати ні якісне очищення, ні якісний догляд за локонами.
  4. Рідше використовуйте стайлери і частіше робіть зачіски. Високий хвіст або пучок - це ідеальні зачіски для жирного волосся. Такі зачіски дозволять збільшити проміжок між миттям і, можливо, відновлять нормальну роботу сальних залоз.

Якщо правильно підійти до розв'язання проблеми на її початковому етапі, у вас є всі шанси не допустити розвиток себореї. Бо, антисеборейні кошти для волосся - це вже справжнє лікування, але ж завжди краще попереджати можливу проблему, ніж її вирішувати.

Плюс такі продукти мають одну мету, відновити стан шкіри голови будь-яким шляхом і дуже часто призводять до сухості волосся.

Антисеборейні маски та спреї, які наносяться на шкіру голови, зачіпають коріння волосся, і не кращим чином позначаються на їх стані.

Читати далі

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти