Фільтр
Тип шкіри
Тип продукта
Бренд
Країна виробник
×

Догляд за губами

Губи, як і інші частини нашого обличчя, вимагають правильного догляду. Але щоб правильно про них піклуватися, необхідно зрозуміти різницю між шкірою в цій області і рештою шкірою.

У зоні навколо губ сальні залози розташовуються лише в куточках, і як би активно вони не працювали, вони не здатні зволожити шкіру самостійно. Тому забезпечити необхідну вологу і живлення повинні ми самі, а крема і бальзами нам в цьому допоможуть.

Чому виникає сухість губ

Шкіра губ дуже тонка і ніжна, і будь-який вплив, який для неї є неприйнятним, позначається у вигляді сухості.

  1. Довкілля одна з головних причин, що впливають на стан шкіри губ. Мороз, спека, сильний вітер дуже швидко травмують шкіру, у якій немає захисту.
  2. Нестача вітамінів в організмі теж негативно позначається на зовнішньому вигляді
  3. З віком сальні залози починають сповільнювати свою роботу, і якщо в 25 років, ви могли не думати про будь-який догляд для губ, то в 35 - цього вже не уникнути
  4. Куріння викликає сухість
  5. Використання матовою рідкої помади. Напевно ви стикалися з цією проблемою не один раз. Яка б класна помада не була, сухість її вірна супутниця.

Як правильно піклуватися про шкіру губ

  • Ми не будемо оригінальні, якщо скажемо, що «МИ - те, що ми їмо». Правильне збалансування харчування це не тільки корисно, але ще і красиво. Для здорової шкіри організму необхідні вітаміни, які найкраще одержувати з їжі, а не з БАДів. Риба, горіхи і зелені овочі - повинні бути присутніми у вашому раціоні щодня.
  • Відмовтеся від гострої їжі, вона дуже пересушує губи і призводить до їх лущення.
  • Регулярно відлущуйте шкіру губ. Для цього ви можете використовувати спеціальний скраб для губ або просто нанести трохи меду - і смачно, і корисно.
  • Не пропускайте цю частину обличчя при проведенні щоденного ритуалу по догляду за шкірою. Використовуйте бальзами, крема і праймери під помаду. Все це допоможе не тільки утримати природну вологу всередині губ, але і захистити від навколишнього середовища.

Різниця в догляді за губами в різні сезони

Влітку використовуйте більш легкі текстури, які зазвичай мають блиски і зволожуючі помади. Бальзами влітку необов'язкові, тільки якщо вони не мають SPF захисту, який є обов'язковим в жарку пору року.

Взимку, крім звичного догляду у вигляді відлущування і зволоження, можна використовувати живильні маски. Вони є вже готові, і все що вам потрібно нанести і почекати. Якщо ви вирішили провести свою зимову відпустку на гірськолижному курорті - бальзам з SPF повинен скласти вам компанію.

Нічого складного немає, головне правильний підхід і регулярність, і ваші губи будуть викликати заздрість у всіх оточуючих.

Читати далі

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти