×

Katachi

Ножиці Katachi

Katachi (Катачі) вважається тайванським брендом, але якщо бути точним, то це спільний бренд Тайваню і Росії. Специфіка діяльності компанії - це ручне виробництво професійних перукарських ножиць для стрижки та філіровки волосся. Величезний асортимент ножиць Katachi дозволяє легко підібрати потрібний інструмент для стрижки, як новачкам, так і майстрам з багаторічним стажем роботи.

Популярність і визнання перукарського інструменту бренду Katachi дуже легко пояснити. Компанія виробляє високоякісні ножиці за доступною ціною. В якості початкового матеріалу, для виробництва ножиць, використовується високовуглецева загартована сталь, а в ході обробки полотен - найсучасніші технології із заточування, полірування, загартування та підгонці ножиць.

Katachi - професійні перукарські ножиці

Всі ножиці бренду Катачі мають кілька спільних рис, а саме:

  • Чудова ергономіка. Завдяки, тому, що форма ножиць продумана до дрібниць, помітно зменшується навантаження на руку перукаря.
  • Стильний сучасний дизайн перукарських ножиць. Тримати їх в руках одне задоволення, та й клієнти обов'язково відзначать стиль і хороший смак свого майстра.
  • Багатий асортимент розмірів. Кожна пара ножиць виробляється в різних розмірах, завдяки чому, підібрати ножиці Katachi під свою руку не складе труднощів.
  • Маленька вага. Завдяки невеликій вазі ножицями компанії зручно буде працювати не тільки перукарям зі стажем, а й учням.
  • Ножиці Katachi універсальні для різних технік стрижок, будь-то окантовка або філіровка.
  • Більшість моделей ножиць комплектуються маслом для змащення, змінними кільцями, міні-викруткою для регулювання гвинта і упором для мізинця.

Ножиці Katachi купити в Україні

Інтернет-магазин Лавка Кабані пропонує купити ножиці для стрижки та філіровки фірми Katachi за найприємнішою ціною в Україні. Ми доставляє ножиці по всій Україні в безпечній упаковці, тому ви можете не турбуватися про збереження при транспортуванні. У Києві ви можете замовити відразу кілька ножиць, а, вже потримавши їх у руках і при можливості спробувавши на пасма волосся, визначитися зі своїм вибором.

Читати далі

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти