×

Про магазин професійної косметики для волосся

Чому обирають нас!

Весь асортимент продукції, представлений в нашому інтернет магазині є оригінальним продуктом. У Лавкі Кабані ви не знайдете фейк або копій. Для нас дуже важливо, що б Ви залишалися задоволені своєю покупкою і тому ми суворо стежимо за якістю нашого товару. Вся косметика, представлена ​​в Лавкі Кабані, проходить суворий сертифікаційний контроль якості. Ми докладаємо масу зусиль, щоб наш клієнт залишився не тільки задоволений, але і повернувся до нас ще. Для цього ми проводимо конкурси в соціальних мережах, даруємо маленькі приємні презенти, робимо вигідні акції і забезпечуємо зручну для Вас доставку.

На наш жаль, але до вашого щастя, сьогодні існує безліч інтернет магазинів нашої тематики. Тому ми пропонуємо Вам 5 причин, чому потрібно вибрати саме нас!

  1. Оригінальний і якісний товар - перед доставкою замовлення нашому клієнтові, наші менеджери особисто перевіряють терміни придатності продукту, наявність захисних плівок на упаковці, працездатність всіх функцій перукарського інструменту.
  2. Детальний опис товару - в описі до продукту ви знайдете повну інформацію про нього. Основні діючі компоненти, спосіб застосування, країна виробник. Але це ще не все, багато з продуктів, представлених в інтернет магазині kabani.com.ua, наші менеджери спробували на собі і з радістю поділяться з Вами своїми враженнями.
  3. Приємні подарунки до замовлень - ми завжди намагаємося балувати наших клієнтів приємними дрібницями.
  4. Жодних переплат за накладений платіж – ви оплачуєте тільки суму свого замовлення і більше нічого. Жодних послуг Нової Пошти або витрат на обробку замовлення. Сума вашого замовлення = сумі до оплати.
  5. Гарантія - на весь перукарський інструмент ми даємо гарантію, а в разі поломки не потрібно шукати офіційний сервісний центр, який візьме прилад в сервіс. Вам необхідно просто зв'язатися з нами, і ми все зробимо за Вас.

Ми завжди уважно ставимося до побажань або проханнь наших клієнтів, адже саме завдяки ним ми стаємо кращими. Тому, якщо Вам є, що написати з задоволенням Вас прочитаємо!))) Пишіть: info@kabani.com.ua або через форму на сайті. Допоможіть нам стати краще)

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти