×

Браши і гребіньці

Показати 1-20 з 200 товарів

Браші, гребені, щітки і розчіски для волосся

Ви знаєте, що правильно підібраний гребінець здатний не тільки акуратно розчесати і розплутати волосся, але і поліпшити їх зростання. Але ключове слово тут «правильно». Розповідаємо про правила і видах гребінців.

Різновиди гребінців - для дому та роботи в салоні

Кожен виробник хвалить свою продукцію і називає її унікальною. Але чи так це?

 • Щітки для волосся (лопати). Вони являють собою плоскі щітки, призначені для розчісування і розплутування волосся. При їх виборі слід звернути увагу на наступні моменти:
  • Зубчики повинні легко гнутися і також легко повертати у своє початкове положення. Це дозволить м'яко розчесати волосся без хворобливих відчуттів.
  • Подушка, на якій розташовані щетинки, повинна забезпечувати хорошу амортизацію. Якщо вона буде сильно жорсткої, шкіра голови буде відчувати дискомфорт.
  • Захисні кульки на кінчиках зубчиків повинні бути литими, щоб не чіпляти і не пошкоджувати волосся.
 • Брашинг. Це круглі щітки для витягування волосся при укладанні. Їх корпус має спеціальні отвори, через які циркулює гаряче повітря, що видувається феном. Щетина в таких гребінцях буває натуральної, з нейлону або комбінованої. Але перш ніж ви вирішите замовити брашинг для волосся необхідно визначити свій тип волосся і бажаний результат, бо від цього залежить вибір щетини.
 • Гребінці. У домашньому використанні практично не застосовуються. Використовуються майстрами при стрижці або фарбуванні. Залежно від техніки стрижки вибирається конкретна модель. Зазвичай в арсеналі перукарів мінімум 5 різних видів гребінців.
 • Скелетні гребінці. Ще один вид, призначений для укладання та сушіння волосся. Зубці таких гребінців розташовані півколом, що дозволяє їм підняти волосся біля кореня і зробити зачіску більш об'ємною. Такі гребінці теж можна розділити на кілька категорій:
  • 7-ми рядні призначені для сушки короткого волосся.
  • 9-ти рядні - для сушки волосся середньої довжини і довгих.
  • Продувна - спеціальні отвори в її корпусі, пропускають через себе потоки гарячого повітря, що не перегріваючи волосся. Таке варіант підійде для сушки довгого волосся і дитячих, коли потрібно висушити волосся швидко і нема потреби в їх укладанні.
 • Гребені. Плоскі гребінці з широким розташуванням між зубчиків. Найчастіше їх використовують володарки густих кучерявого волосся. Також за допомогою гребеня можна рівномірно розподіляти доглядають продукти (маски або кондиціонери) по волоссю.

Щітки, гребінці, браші - яка для чого?

Для масажу голови і розчісування сухого волосся найкраще підійдуть гребінця з дерева або силікону, такі як Tangle Teezer. Вони мають антистатичні властивості і не дають волоссю електризуватися. При виборі дерев'яних гребінця віддавайте перевагу гребінець, виготовленим з дерева вишні, ялівцю, дуба, сосни або берези.

Для сушки і укладання волосся за допомогою фена вибирайте гребінець з пластика з отворами в корпусі. Такі гребінці називаються скелетними і тунельними. Завдяки широким отворів в корпусі вони пропускають гаряче повітря крізь себе, чи не перегріваючи саме волосся.

Для додання волоссю об'єму і гладкості використовуйте браши або як їх ще називають брашинги. Це круглі гребінця з щетиною з металу або натуральною щетиною. Практично всі професійні браши для волосся термостійкий до високих температур і мають антистатичні властивості.

Для стрижок або фарбування найкраще підійдуть карбонові гребінці, гребінці, виготовлені з карбону, славляться своєю довговічністю і міцністю.

Вибираючи щітку для волосся, не забувайте, що від неї безпосередньо залежить здоров'я і краса ваших локонів. У Lavka Kabani продаються тільки оригінальні професійні гребінці, щітки й брашинги для волосся високої якості.

Купити розчіски для волосся в Києві можна на сторінках нашого магазину. Їх асортимент настільки великий, що через недосвідченість складно зробити правильний вибір, тому наші консультанти із задоволенням вам допоможуть у цьому, вони зроблять все, що від них залежить, щоб ви отримали максимальне задоволення від своєї покупки.

Читати далі

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти