Бренд
Країна виробник
Price
-
×

Пензлик для фарбування волосся

Пензлики для фарбування волосся

Багато дівчат фарбують своє волосся, причому деякі з них роблять це самостійно в домашніх умовах. Але жодне домашні фарбування волосся не можна порівняти з салонним. Адже, навіть купивши професійну фарбу для волосся, більшість економить на аксесуарах, які забезпечують ідеальне покриття волосся фарбою - пензлик. Професійну кисть для фарбування волосся купити в Києві не проблема, тут повно спеціалізованих перукарських магазинів, а ось в інших містах це завдання не з простих, тому дівчата і набувають неякісні аксесуари в супермаркетах.

Наприклад, хороша кисть для фарбування коштує кілька сотень гривень. Коли ти професійний стиліст, ти знаєш різницю між професійними аксесуарами і побутовими.

Але коли ти дуже далекий від цього, то різниці не помічаєш і здобуваєш перший-ліпший пензлик. В результаті фарбування виходить не рівномірним, а деякі ділянки волосся можуть і зовсім не змінити колір.

Пензлі для фарбування волосся - які бувають і яку вибрати

У своїй роботі майстри використовують далеко не однин пензлик. У них цілий арсенал, де кожен конкретний пензлик призначений для конкретного завдання.

  • Ширина пензля. Пензлика бувають шириною до 2 см, до 5 см і більше 5 см. Найбільш вузькими зручно фарбувати коріння і дрібні прядки волосся. Найширшими - довжину довгого волосся. А середні пензлика використовуються в роботі найчастіше, вони ідеальні для середніх і довгих волосся.
  • Жорсткість щетини. Крім різної ширини, пензлики мають різну по жорсткості щетину. Жорсткі кисті використовують для довгого волосся, коли необхідно не просто нанести барвник на полотно волосся, але і трохи його прочесати. У той же час, через свою жорсткості вони зовсім не придатні для фарбування коренів, так як можуть травмувати шкіру голови. А ось кисті з м'якою щетиною можуть не повністю покривати волосся барвником, залишаючи частину волосина не профарбованих. Кисті середньої жорсткості щетини найбільш універсальні, так як дозволяють фарбувати і довжину, і коріння волосся.
  • Форма ручки. Найбільш популярними і універсальними є пензлі з довгим тонким хвостиком, за який зручно тримати і яким можна відокремлювати пасма (головне щоб він був не металевий). Деякі професійні пензлики мають вигнуту ручку, це дозволяє легше фарбувати важкодоступні ділянки.
  • Пензлі-гребінці. Не популярний варіант, але деякі майстри ними користуються.

Головне не забувайте, що після нанесення фарбувальної суміші, волосся можна розчісувати тільки перші 30 секунд. Потім же, кутикула волосся розкривається і з'являється величезна ймовірність зірвати або зашкодити її.

Виходячи з цього, можна зробити висновок, що якщо ви хочете купити пензлик для фарби волосся, одну і на всі випадки життя, то варто вибирати моделі середньої ширини (3,5-4 см) і середньої жорсткості.

Читати далі

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти