Окислювачі для фарби
Окислювач до професійної фарби для волосся
Багато дівчат, які регулярно самостійно фарбують своє волосся побутової фарби, звикли, що в коробочці з фарбою, крім самого барвника є ще один флакончик. Коли ж вони вирішують перейти на професійні фарби для волосся, вони виявляють, що в коробочці з фарбою - тільки фарба, без додаткових засобів. І у них виникає питання: «Це все або потрібно щось ще?».
Будь перманентний або полуперманентние барвник вимагає змішування з окислювачем. Саме цей продукт запускає процес фарбування, вступаючи в реакцію з косметичними пігментами.
Окислювач для професійної фарби для волосся - види і правила вибору
Окислювач - це той засіб, завдяки якому фарба активується і фарбує волосся. Їх є кілька видів, і щоб отримати бажаний відтінок, потрібно правильно підібрати необхідний вид.
Окислювач містить в своєму складі перекис водню, а відсотки в його назві говорять про її кількості
- 1,5 або 2% - такі оксиди часто називають активаторами. Вони самі щадні і призначені для тонування волосся або роботи з безаммиачной фарбою.
- 3% - дозволяють фарбувати волосся тон в тон або затемнювати світлі відтінки.
- 6% - призначені для 100% зафарбовування сивини або підняття рівня на 2 тони.
- 9% - працюють з відтінками блонда на 9-10 рівні.
- 12% - призначені для ультра осветляющих барвників. Підіймати рівень до 4-х тонів, але вимагають контролю і досвіду в роботі. Не рекомендується використовувати їх самостійно.
Перш ніж купити окислювач ви повинні знати, що чим вищий вміст перекису водню, тим сильніше він впливає на кутикулу. При фарбуванні натурального волосся з метою зробити їх світліше, не варто відразу хапатися за 9% оксид, краще зробити фарбування кілька разів, але на більш маленькому відсотку. Бо, чим вище відсоток окислювача, тим сильніше виявляться жовті або руді пігменти.
Який окислювач вибрати
Кожна професійна марка косметики, випускаючи барвник, випускає до нього і окислювачі. При їх розробці та створенні дуже чітко розраховується склад, який буде впливати на волосся в процесі фарбування. Наприклад, одні фірми додають доглядають компоненти тільки в фарбу, інші - тільки в окислювач. Тут дуже важливий баланс складів, щоб не пошкодити волосся в процесі фарбування і домогтися бажаного результату, тому купувати окислювач до професійної фарби для волосся потрібно тієї ж фірми, що і барвник.
При освітленні волосся пудрою, найчастіше використовують 3% окислювач. Він дозволяє отримати більш м'який (але необов'язково слабкий) результат, зберігши якість волосся і мінімізувавши можливу появу теплих небажаних відтінків.Пропорція змішування фарби і оксидант завжди вказується на упаковці з барвником і вимагає точного дотримання.