×

Ножиці

Показати 1-20 з 193 товарів

Професійні перукарські ножиці для волосся

Вибрати перукарські ножиці завжди не просто, будь ви досвідчений майстер або новачок, який тільки вчиться. А особливо якщо ви робите свій вибір через інтернет магазин. Адже найголовніше, як не крути, це щоб ножиці зручно лягли в руку і стали її продовженням.

Як вибрати ножиці для стрижки?

На сьогоднішній день дбайливі виробники перукарських ножиць випускають їх в різних формах, щоб кожен майстер зміг підібрати найбільш підходящу саме йому: симетрична форма або по іншому класична, полуергономічесна і ергономічна. Вважається, що остання зручніша, бо при роботі ергономічними ножицями пальці знаходяться в природному положенні і не напружуються. Але знову-таки кожному своє. Також у більшості професійних ножиць є упор для мізинця, який дає можливість знизити прикладаємі зусилля під час стрижки.

Дуже важливим моментом при виборі перукарських ножиць, є сталь, з якої вони виготовлені. У класичному варіанті це вуглецева сталь і чим в ній більше вуглецю, тим краще. Адже при виробництві ножиці загартовують, а велика кількість вуглецю дозволяє загартувати їх сильніше, зробивши твердіше. А чим твердіше буде сталь, тим довговічніше будуть ножиці. Деякі ножиці мають додаткове покриття, наприклад, хромоване або титанове. Завдяки цьому вони більш зносостійкі і гіпоалергенні, тому що саме такими властивостями володіють ці метали. Ви, напевно, вже чули, що японські ножиці вважаються кращими в світі, тому що японці мають особливі традиції у виготовленні високоякісної сталі. Ми працюємо з японськими брендами Kasho, Miyamoto, Wings.

У перукаря в арсеналі повинні бути не одні ножиці, а як мінімум двоє - прямі для стрижки і філіровочні для філіровки.

  • Прямі ножиці діляться на дві категорії: з рискою і без. Ножиці з рискою не ковзають по волоссю і найчастіше їх використовують для чоловічих стрижок. А ножиці без насічок (зі слизьким зрізом) вважаються універсальними і підходять для техніки слайсінг.
  • Професійні перукарські ножиці мають різну довжину, рекомендується вибирати собі ножиці, довжина полотна яких дорівнює довжині ваших пальців. Але знову-таки все індивідуально.

Не забувайте, перукарські ножиці - це ваш основний інструмент і він вимагає правильного догляду і регулярної змащення.

Сподіваємося, наші поради допомогли Вам вибрати ножиці для волосся.

Купити недорогі перукарські ножиці ви можете у нас в інтернет магазині Лавка Кабані. Ми здійснюємо доставку по всіх містах України в максимально короткий термін.

Читати далі

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти