×

Засоби проти лупи

Показати 1-20 з 54 товарів

Засоби проти лупи

Лупа - це завжди неприємно, некрасиво і не нормально. На жаль, в наші дні від цієї проблеми страждає практично кожен третій. Хтось воює з нею щодня, застосовуючи косметичні продукти з мас маркету, а хтось розв'язувати таку проблему один раз і надовго.

Перед тим як почати боротьбу з цією неприємною болячкою лікар-трихолог повинен поставити вам діагноз, щоб визначити причину виникнення лупи у вас. Трихологи стверджують, лупа відмерлі клітини шкіри голови. Але загальновідомо, що всі процеси в організмі постійно оновлюються, але зазвичай відбуваються дуже повільно і непомітно для вас. Але чому тоді лупа помітна для всіх?

Звичайний процес оновлення клітин шкіри голови відбувається за місяць, але якщо в організмі людини відбувається якийсь збій, то шкіра оновлюється набагато швидше - за тиждень. При такому швидкому процесові оновлення ми і помічаємо лупа.

Перший і крок в боротьбі з лупою - це відвідування трихолога, але, як відомо, ходити по лікарях ніхто не любить. Адже одним досить просто придбати звичайнісінький шампунь проти лупи, щоб від неї позбутися. А деяким просто необхідно вилікувати застуду, щоб лупа пройшла сама. Тому в більшості випадків йти в лікарню не доцільно.

Як звичайний шампунь допоможе позбутися від лупи за пару днів?

Легко і просто, адже всі засоби для волосся, спрямовані на боротьбу з лупою, містять лікарські добавки: вони знімають свербіж з шкіри голови, відповідно голова менше свербить, а раз менше чешеш голову, то і менше лупи; протигрибкові борються з грибком і не дають йому можливості розмножуватися, зменшуючи кількість лупи; протизапальні - заспокоюють шкіру голови і знімають свербіж і роздратування.

Деякі професійні шампуні працюють масштабно і їх склад відрізняється від звичайних шампунів з мас маркету. Вони мають в своєму складі антибіотики, які не тільки усувають саму проблему, але і лікують шкіру голови.

Основна причина появи лупи - це грибок. У професійних продуктах проти лупи, які ви знайдете в нашому інтернет-магазині Лавка Кабани, є спеціальні продукти, які позбавляють від грибка, а отже лікують лупу назавжди, ну або на дуже довгий час.

Читати далі

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти