×

Green Mouse

Green Mouse - професійні перукарські ножиці Японія

Компанія Green Mouse виробляє перукарські ножиці, які виготовляються вручну висококваліфікованими майстрами з багаторічним досвідом роботи. З пильною увагою до деталей і якості, кожна пара ножиць просякнута пристрастю, яка запалить творчі здібності будь-якого перукаря.

Бренд не тільки представлений і популярний в Японії, але і користується величезним попитом за кордоном. Ножиці Green Mouse дуже часто можна зустріти на великих виставках краси по всьому світу.

Green Mouse - якість і зносостійкість перукарських ножиць

При створенні ножиць використовується кращий матеріал, який ретельно відбирається і тестується, а потім поєднується з передовими технологіями для створення найміцніших ножніц. Металл, який використовується при виробництві інструменту, стійкий до стирання і корозії, при цьому має кращу гостроту. Зараз найрізноманітніші матеріали доступні як в Японії, так і за кордоном. Протестувавши їх, щоб знайти найкращі, в компанії прийшли до висновку, що японський матеріал в поєднанні з передововими технологіями, максимально близький до досконалості і є кращим для перукарських ножиць.

Досвідчені майстри Green Mouse мають великий і унікальний досвід виробництва ножиць ручної роботи. Вони вірять, що чутливість і якість ножиць ручної роботи-душа перукарів. Ножиці - це не грудочки матеріалу, творці бренду вірять, що в них існує життя. І душа майстрів, і пристрасть перукарів роблять ножиці «ідеальною парою». Кращий дизайн - це хороший баланс привабливої ​​форми, функцій і відмінне почуття в руках перукаря.

Green Mouse в Украине

Купити ножиці Green Mouse тепер стало можливим в нашому інтернет магазині Lavka Kabani. Для перукарів Києва є можливість оглянути і протестувати ножиці перед покупкою. Ножиці Green Mouse - це справжнє японське якість

Читати далі

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти