×

Гребінці для волосся

Показати 1-20 з 81 товарів

Професійні перукарські гребінці для волосся

Як би віртуозно ви не володіли б ножицями, але виконати якісно стрижку без гребінців не реально. І так, ми не помилилися, написавши «гребінців», а не «гребінець», тому що в роботі перукаря вона повинна бути далеко не одна. Чому? Розповідаємо.

Гребінці необхідні перукарю

  1. Гребінці з довгим і тонким хвостиком. Вони призначені для точного і швидкого відділення пасом, з їх допомогою легко виконувати плетіння і робити рівні й чіткі проділи.
  2. Гребінці для тушевки. В основному використовуються при чоловічих стрижках машинками або ножицями. На відміну від базових моделей дозволяють стригти безпосередньо на них. Їх зубчики відрізняються тонкістю і частим розташуванням. Деякі моделі гребінців для тушевки мають різну відстань між зубцями - з одного боку вони розташовані більш щільно, ніж з іншого. Така будова дозволяє змінювати інтенсивність впливу на пасмо.
  3. Базові гребінця для стрижок. Моделі середньої довжини і ширини. З їх допомогою можна виконувати практично всі жіночі стрижки. Найбільш популярною і правильно сконструйованої базової гребінцем вважається 339 модель YS Park.
  4. Гребінець з рідкими зубчиками. Такі гребінці застосовують при розчісуванні перед стрижкою, для рівномірного розподілу Догляду коштів або для розплутування волосся. Важливо вибирати такі моделі з округлими зубцями, вони будуть більш дбайливі до волосся і шкіри голови.

Японські професійні гребінці - чому коштувати вибрати їх

Японія відома як країна високоякісних товарів, краси та інноваційних технологій. Тому японські професійні гребінці, відрізняються довговічністю, простим, але одночасно, стильним дизайном, і делікатним ставленням до волосся.

Саме, японські гребінці вважаються кращими в усьому світі. Їх асортимент настільки великий, а якість настільки високо, що це зробило його найбільш затребуваним інструментом серед перукарів у всьому світі. Ви легко зможете знайти гнучкі гребінця для стрижки або, навпаки, неймовірно щільні і абсолютно не гнуться; довгі моделі або, навпаки, укорочені. Будь-яке ваше бажання представники країни висхідного сонця вже виконали, а вам лише залишається купити гребінець для волосся, ту яку ви хочете.

Який повинен бути матеріал у гребінців для стрижок

Більшість торгових марок випускають свої аксесуари з пластика і карбону, деякі з - металу. Кожен з цих матеріалів має свої плюси і мінуси, тому перш ніж купити гребінці для перукарів, ви повинні чітко розуміти для яких цілей ви будете їх використовувати.

  • Пластик, особливо дешевий, дуже сильно електризує волосся, заважаючи якісно виконувати стрижку.
  • Метал, абсолютно неприйнятний для фарбування або інших хімічних процедур, так як вступає з ними в реакцію.
  • Карбон не електризує волосся і не вступає в реакцію з хімічними препаратами. Але відрізняється не дуже хорошою гнучкістю.

Саме тому дуже важливо розуміти для чого ви купуєте гребінець.

Купити гребінці для стрижок в Україні

Замовити в Києві перукарню гребінець для стрижки волосся можна в нашому інтернет магазині. У нас представлений великий список професійних моделей, який дозволить вам вибрати те, що вам треба, а доступні ціни та швидка доставка стануть приємним бонусом.

Читати далі

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти