×

Повернення товару

Умови повернення косметики і гребінців

Косметика і гребінці для волосся входять до Переліку непродовольчих товарів належної якості і не підлягають поверненню або обміну (Постанова КМУ від 19 березня 1994 № 172).

Тому уважно оглядайте своє замовлення при доставці кур'єром або при отриманні на Новій Пошті. Якщо Вас щось бентежить у зовнішньому вигляді замовленої продукції, Ви можете відразу відмовитися від неї.

Умови повернення перукарського інструменту

Наш магазин суворо дотримується Закону України "Про захист прав споживачів" №1023-XII від 12.05.1991 року. Згідно цього закону Ви можете повернути придбаний інструмент протягом 14 днів з моменту його придбання, якщо він не входить до Переліку, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №172 від 19.03.1994, при цьому він:

- не був у вживанні і не має слідів використання;

- повністю укомплектований, є його оригінальна упаковка;

- у вас є документи, що підтверджують його придбання в нашому в інтернет магазині (накладна на товар і гарантійний талон нашого магазину).

Повернення коштів

Повернення грошових коштів відбувається після отримання нами повернутого товару. Гроші повертаються Вам на банківську карту протягом 5 робочих днів. Звертаємо увагу, що карта повинна бути оформлена на ваше ім'я.

Як відбувається процедура повернення

Для повернення товару, зв'яжіться з нами і ми допоможемо Вам підібрати найбільш комфортний і легкий спосіб повернення.

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти