×

Кристали і сироватки для волосся

Показати 1-20 з 91 товарів

Флюїди, кристали і сироватки для волосся

Скажіть чесно, ви задоволені своїм зовнішнім виглядом на 100%? Ні? Ми так і думали, тому що у всіх дівчат в світі, є бажання виглядати краще. Вони хочуть мати більш сяючу шкіру, більш струнку фігуру, більш блискуче волосся. І цей список можна продовжувати нескінченно. Але тут і зараз ми можемо допомогти вам тільки лише з зовнішнім виглядом волосся.

Дуже часто волоссю не вистачає гладкості, блиску або дисциплінованості. Такою проблемою страждають дівчата різного віку і націй, тому виробники косметики прийшли їм на допомогу, випустивши кристали і сироватки для волосся. Якщо з якоїсь причини, ви ніколи ще не пробували ці кошти, ми з величезним задоволенням про них розповімо.

Сироватки, флюїди, кристали, шовк - що роблять і навіщо вони вам

Ці продукти являють собою незмивні засоби, які використовують на фінальному етапі укладання. Вони випускаються в невеликих обсягах і за консистенцією нагадують маслянисту рідину середньої щільності. вони:

  • Усувають пухнастість
  • Надають гладкість, шовковистість і блиск
  • Склеюють посічені кінці
  • Забезпечують захист від високих температур і сонця
  • Зволожують

Як бачите, такі кошти всебічно розвинені, але їх дія спрямована тільки на візуальний ефект. Вони не відновлять пошкоджене волосся і не зроблять їх міцніше і сильніше, але зате легко створять таку видимість.

Флюїди і сироватки для волосся - особливості складу

В основі флюїдів зазвичай містяться або силікони, або масла, або шовк.

  • Сироватки з силіконом допомагають зробити волосся більш гладкими і склеїти їх посічені кінчики. Для пошкоджених пасом це справжній порятунок, шкода лише, що тільки візуальне.
  • Сироватки з маслами допомагають зволожити пасма. При цьому, вони мають значно легшу консистенцію, ніж чисті масла і відмінно підходять для легкого зволоження тонкого волосся.
  • Сироватки на основі шовку або просто шовк для волосся. Такі продукти мають в своєму складі натуральний гідролізований шовк, схожий за своїми властивостями з людським волоссям. Першим професійним брендом, який використовував цей компонент в своїх складах став Chi. Такі продукти додають волоссю неймовірне сяйво і шовковистість.

Всі ці інші продукти підходять для будь-якого типу волосся, але мають трохи різне призначення. Тому при виборі кристалів для волосся потрібно враховувати потреби свого волосся.

Тому, якщо ваше волосся потребують корекції і візуальному поліпшенню, ви просто зобов'язані купити флюїди для волосся, а якщо не знаєте який вибрати, звертайтеся до наших менеджерів за допомогою. Вони допоможуть вам вибрати найбільш підходящий продукт для вашого волосся, врахувавши ваші побажання і потреби.

Читати далі

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти