×

Juvena

Показати 1-20 з 45 товарів

Juvena - косметика родом зі Швейцарії

Для творців швейцарського бренду, молодість - це не те як виглядає жінка, це її ставлення до життя і її образ думок. Адже думки дівчат, то, як вони рухаються, блиск в їхніх очах в поєднанні з сяйвом шкіри - це неймовірно прекрасно. Компанія Juvena отримала своє ім'я не просто так. У латинській мові «juvenalis» означає молодість. Таким чином бренд дає обіцянку своїм шанувальницям, що з ним їх шкіра залишиться молодою і привабливою.

Технологи марки більше 60 років вивчають шкіру і процеси, що ведуть до її старіння. Дослідивши процеси старіння шкіри протягом багатьох років, вчені з Juvena виявили світову інновацію: джерело свіжої, нової шкіри полягає в поєднанні двох блискучих досягнень: технології SkinNova SC і пептиду стовбурових клітин. У компанії це називають подвійною революцією SkinNova SC Technology. Вона активно підтримує власну активність стовбурових клітин шкіри і, в той же час, створює ідеальне мікросередовище для всіх клітин шкіри. Така подвійна революція - ефективний і повністю сприятливий для шкіри принцип оновлення клітин, який ущільнює, очищає і реструктурує шкірний покрив. Стан шкірного покриву значно поліпшується зсередини, і ви отримуєте свіжу і оновлену шкіру.

Компанія Juvena підтримує традиції і передовий дух у розвитку прекрасного догляду за шкірою і проти її старіння. Заснований в 1954 році, бренд об'єднує високі швейцарські стандарти якості та передові наукові дослідження. Революційні антивікові препарати для догляду за шкірою є результатом її невтомної роботи.

SKINNOVA SC TECHNOLOGIE. Як це працює

З віком процеси регенерації сповільнюються і перестають функціонувати ідеально. В результаті утворюється менше клітин, шкіра стає сухішою, тоншою і менш еластичною, і з'являються тонкі лінії і зморшки.

Технологія SkinNova SC забезпечує ідеальне мікросередовище для оптимального розвитку всіх клітин шкіри. Таким чином, вони можуть краще розвиватися, так як добре забезпечені поживними речовинами і більш організовані.

Пептид StemCell транспортується в ліпосомній транспортній системі до власних стовбурових клітин шкіри і підтримує їх активність. Вони розмножуються і утворюють нові клітини. Завдяки технології SkinNova ці нові клітини можуть розвиватися самостійно.

Косметика Juvena в Україні

З сьогоднішнього дня купити косметику Juvena ви можете в нашому інтернет магазині Lavka Kabani. У нас представлена ​​тільки оригінальна косметика, яка може стати вашою всього за пару годин. Ми здійснюємо швидку доставку по Києву нашим кур'єром і Новою Поштою по всій території нашої країни.

Читати далі

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти