×

Аксесуари

Показати 1-20 з 215 товарів

Аксесуари для перукарів - що і де купити?

Робочий інструмент перукаря складається не тільки з ножиць, машинки і фена, але і з великої кількості перукарських аксесуарів, без яких неможливо працювати, тому замовити аксесуари для волосся, доведеться ще до першого дня роботи. Розберемося, що ж майстру необхідно для легкої і комфортної діяльності.

1. Професійні гребінці і браши

Ми узагальнили поняття гребінців та брашів, об'єднавши в цьому пункті всі різновиди гребінців. Але по факту, це дуже широке поняття, яке містить в себе гребінця для стрижки, браши і скелетні для укладання, гребінці для фарбування. Єдине без чого майстер легко може обійтися - це масажні щітки, а ось без решти навряд чи.

Виконати стрижку не маючи гребінця - нереально.

Укласти зачіску без спеціальної щітки - не вийде, можна, звичайно, просто висушити волосся феном, але всі розуміють, що ефектом будуть незадоволені всі - і ви, як майстер, і клієнт.

Навіть для фарбування потрібна особливі гребінці, яка дозволить чітко відокремлювати пасма і не вступати в реакцію з барвником.

2. Зажими для волосся

Якщо ви працюєте тільки з чоловіками, в принципі, необхідність в них немає. Але ось при стрижці жіночого волосся без якісних зажимів для волосся не обійтися. Якісні, це ті, які добре тримають пасмо, що не зісковзуючи з неї.

3. Пульверизатор для води

Пульверизатор повинен бути містким, досить об'ємним і стійким. Але найголовніше він повинен добре розпилювати води. Більшість професійних розпилювачів дозволяють самостійно встановлювати інтенсивність розпилення.

4. Робочий одяг

Кімоно або фартух перукаря захищають вашу одяг від зрізаного волосся, попадання стайлінгу або барвника. Можна заощадити і не купити їх, але покупка нового одягу обійдеться значно дорожче, якщо випадково на неї потрапить барвник. Накидка або пеньюар для клієнта теж обов'язковий аксесуар, жодна процедура в перукарському залі салону не може бути проведена без нього.

5. Щітка для зметення волосся

Найкраще вибирати з щетиною з натурального ворсу, така щетина добре видаляє Стрижені волоси і не дряпає клієнта.

6. Шпильки та невидимки

Якщо крім стрижок ви плануєте робити зачіски, то без шпильок, невидимок та іншого вам не обійтися. Найкраще вибирати такі засоби професійні, бо вони більш міцні і надійні.

7. Аксесуари для фарбування волосся

Для фарбування волосся також необхідний цілий арсенал - мисочки, пензлики, одноразові фартухи для клієнта та планшети для фарбування.

Купити в Києві аксесуари для волосся можна в нашому інтернет-магазині професійних товарів. Весь асортимент, представлений на сайті, професійний і відрізняється високою якістю і довговічністю.

Читати далі

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти