×

Скелетні гребінці

Показати 1-20 з 23 товарів

Скелетні 7 і 9 рядні гребнці для волосся

Щоб модна стрижка виглядала привабливо її необхідно укладати кожен раз після миття волосся. Причому не просто укладати, а укладати за допомогою спеціального гребінця, яка додасть волоссю потрібну форму і не зашкодить їм.

Для цих цілей існують скелетні гребінці.

Скелетна щітка легко впізнавана - її корпус оздоблений великими отворами, через які легко проходить гаряче повітря фена, а ще її зубчики розтащовані у формі півкола, що дозволяє їм легко піднімати волосся в прикореневій зоні. Майстри в своїй роботі використовують різні варіації скелетних гребінців.

7 рядні, 9 рядні, продувні скелетні гребнці

  • Продувна щітка. Має широкі отвори, а форма її буває різною - опуклою, увігнутою або прямий. За рахунок гарної циркуляції гарячого повітря, волосся не перегріваються і зберігають свій здоровий стан. Також за допомогою такої щітки легко видути Зістрижені волосся після стрижки.
  • Семирядний гребінець. Без отворів, але зате з зубчиками, що утворюють півколо. Така будова допомагає відмінно підняти волосся біля кореня, і висушити їх з прикореневим обсягом. Дуже добре підходять для укладання короткого волосся і чоловічих стрижок.
  • Дев'ятирядний гребінець. Відрізняється від попереднього лише кількістю рядів зубців і підходить для укладання волосся середньої довжини.

Видів скелетних гребінців величезна кількість, особливо в мас маркеті, але їх, ні в якому разі не можна порівнювати з професійними моделями.

Професійні скелетні гребінці для укладання - особливості

Щоб скелетний гребінець виконувала все, що від неї вимагається, гребінець повинен бути виконаний з якісного матеріалу.

  • Матеріал гребінця повинен добре переносити високі температури. При нагріванні щітка не повинен виділяти якої б то не було запах.
  • Антистатичний ефект. Якщо не усувати статику на волоссі, вони будуть плутатися і ламатися ще в процесі укладання. Щоб цього не відбувалося, дуже багато професійних виробники аксесуарів додають в матеріал зубчиків і підстави компоненти, які надають антифриз ефект.
  • убчики повинні мати литі наконечники, щоб не чіпляти і не виривати волосся або не мати їх зовсім, але в цьому випадку контакт зі шкірою голови буде не особливо приємним. Відстань між ними має бути досить широким, ми ж хочемо розділити, підняти і просушити мокре волосся, а не просто розчесати їх.
  • Отвори для повітря (якщо вони є) повинні бути достатньо широкими, тому що гаряче повітря повинен легко через них проходити. Маленькі або занадто вузькі отвори втрачають будь-який сенс, тому що повітря через них практично не проходить.
Читати далі

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти