Бренд
Країна виробник
Серія
Price
-
×

Зажими для волосся

Перукарські затискачі для волосся

Не будемо розповідати, що таке перукарні затискачі і навіщо вони потрібні, адже кожен з вас регулярно стриже своє волосся і знає як проходить процес. І жодна стрижка не може бути виконана точно і чисто без цих маленьких аксесуарів. Але зате не всі знають, якими затискачі бувають і в чому їх відмінність.

Затискачі перукарські - вибрати, купити і радіти

Всі існуючі затискачі для волосся можна розділити на дві великі категорії, які відрізняються принципом захоплення і якістю утримання волосся.

  • Качечки - представляють собою 2 пластини, з'єднані з одного боку.
  • Крабики - мають довгі зубчики і слабкий захоплення. Такі затискачі зазвичай використовуються в повсякденному житті і значно рідше, в перукарні.

Серед майстрів і колористів качечки найбільш затребувані, але вони теж бувають різні і у різних стилістів свої переваги, тому одні вибирають - одні, а інші - інші. Тому перед тим, як ви вирішите замовити затискачі для волосся, переконайтеся, що це саме ті, які вам потрібні.

  • Найпопулярнішими зажимами є затискачі у вигляді вусиків. Їх виготовляють з різних матеріалів, але алюмінієві відрізняються більш високою утримує здатністю. А ось при фарбуванні, щоб метал не окислюється, використовують пластикові аксесуари.
  • Затискачі з гребінцем. За захоплення - це пластмасові качечки, оснащені зубчиками на верхньому полотні. Їх зручно використовувати при фарбуванні, так як зубчики допомагають в утриманні пасма.

Для професійного перукаря мало купити затискачі для волосся, йому необхідно ще подбати про те, щоб вони підходили для фарбування.

Затискачі для волосся - фіксація в процесі фарбування

Дуже важливий момент, який початківці перукарі упускають - матеріал затискачів, які вони використовують при фарбуванні.

Фарбування або знебарвлення - це хімічний процес, при якому окрашивающая суміш контактує не тільки з волоссям, але і з усім, що знаходиться поруч з ними. Будь-метал при контакті з барвником вступить в реакцію, яка призведе до непередбачуваних наслідків у вигляді несподіваних відтінків.

Тому для фарбування необхідно використовувати затиски з якісного пластику і не мають металевих деталей. Навіть маленька пружинка, може принести величезну шкоду.

У нашому інтернет магазині представлені тільки професійні товари, а це значить, що і затискачі для волосся в Києві у нас теж професійні.

Читати далі

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти