×

Щітки для волосся

Показати 1-20 з 52 товарів

Якою має бути ідеальна щітка для волосся

Якісна масажна щітка - це запорука гарного волосся. Багато хто не приділяють їй належної уваги, купуючи неправильні і неякісні гребінця, але при цьому витрачають великі суми на відновлення волосся.

Сама назва «масажна» вже ніби натякає на функцію, яку повинен виконувати аксесуар, але чомусь більшість дівчат при виборі про це забувають.

Чому масажна щітка повинна бути якісною

Масаж - це кращий спосіб впливу на організм, він здатний стимулювати і розслабляти м'язи, оздоровлюючи тіло. А масаж шкіри голови впливає на стимуляцію кровотоку, змушуючи кров доливати до шкіри голови. В результаті такої дії поліпшується ріст волосся і їх якість.

Але щоб домогтися такого ефекту, зубчики гребінця повинні бути правильно сконструйовані. Вони повинні бути досить м'якими, щоб не травмувати шкіру, і одночасно, досить гнучкими, щоб безболісно розплутати волосся. При розчісуванні ви не повинні відчувати ніяких хворобливих відчуттів, навіть навпаки, правильно обрана щітка повинна забезпечити повний релакс.

Які буваю щітки для волосся і яку з них вибрати

Щітки для волосся купити в Києві можна де завгодно, але не скрізь можна купити хорошу щітку.

  1. Щітки з натуральною щетиною дозволяють не тільки розчісувати локони, але і прибирати з них пил і ороговілі частинки шкіри. Це відмінний варіант, щоб відполірувати волосся і зробити їх блискучими. Але ось масажну дію зможуть відчути не все. Натуральний ворс, зазвичай, досить колючий і при контакті зі шкірою голови може викликати неприємні відчуття, особливо у власників чутливої шкіри голови.
  2. Щітки з щетинками з пластика. Їх зубчики можуть мати спеціальні кульки на кінцях, що забезпечує приємне масажну дію на шкіру голови. Багато хто вважає, що такі кульки шкодять волоссю, нібито волосся чіпляються за них і ламаються. Такий варіант можливий, якщо ви вирішити купити масажну щітку в мас-маркеті. Виробники ж професійних гребінців давно виправили це непорозуміння і випускають гребінця з зубчиками з литими наконечниками. Це дозволяє отримати як дбайливе вплив на шкіру, так і хороше розплутування волосся.
  3. Щітки з комбінованою щетиною об'єднують в собі якості першого і другого виду. Але при їх виборі варто звернути увагу на нейлонові щетинки. Якщо гребінець добре продумана, то такі щетинки будуть трохи довше, ніж натуральні. Так, при контакті зі шкірою голови, нейлонові зубчики зможуть надати масажну дію, а при контакті з волоссям, допоможуть їх розплутати, в той час, як натуральний ворс їх відполірує і очистить.

Купити масажну щітку в Україні

Ви вже звернули увагу на наш асортимент? У нас легко можна вибрати професійну щітку для волосся таких брендів як: Tangle Teezer, The Knot Drlabel.m і багатьох інших. Київ - це місце величезної кількості інтернет магазинів, але тільки наш готовий вам запропонувати оригінальний якісний асортимент, без мас маркету та інших неякісних товарів.

Читати далі

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти