×

The Knot Dr

Показати 1-20 з 29 товарів

The Knot Dr - розплутуючі щітки для волосся з Велікобританії

The Knot Dr. - це британський бренд гребінців, створений Джоном Лавероком. Будучи перукарем і колишнім власником висококласних салонів, він вважав, що йому потрібно піклуватися про волосся своїх дітей з їх дитинства. Але з п'ятьма дочками з довгим волоссям, це виявилося не так легко як він думав. Ранок Джона починався з боротьби зі скуйовдженим пасмами.

Вирішивши повернути собі контроль над волоссям, він поєднав свою творчість стиліста з цікавістю. Так Джон розробив новий тип розплутуючого гребінця, який поєднав в собі перукарні знання, наукові дослідження та високоякісні матеріали. Це дозволило створити щітки для волосся, яктй ідеально розплутує волосся, не вириваючи і не травмуючи його.

Зручні щітки для волосся The Knot Dr

Завдяки ретельним дослідженням і випробуванням цілеспрямований стиліст і батько-одинак ​​знайшов ефективну формулу, в якій чітко визначено вагу щітки, її форму, довжину і кількість щетинок. Застосувавши оптимальну кількість гнучких щетинок з великими епоксидними наконечниками, які правильно розміщувалися на обтяженій основі, Лаверок створив своє перше творіння - гребінець The Knot Dr. Завдяки науково доведеній технології, зубчики щітки легко згинаються, проходячи через сплутане волосся, не вириваючи його, а допомагаючи розплутати.

"Як стиліст, моя мета полягала в тому, щоб створити гребінець, який би економив час і, одночасно, забезпечував м'яке і безболісне розчісування. У той же час, я хотів створити аксесуар, який би мої дівчатка хотіли б використовувати знову і знову", - каже Джон.

"Як тільки я впорався з щоденними труднощами своїх дочок, я зрозумів, що створив інструмент, який також сподобається професійним перукарям і їх клієнтам!" -додає Джон. «Я створив лінію щіток Black and PhD (Professional HairDresser) в якості професійних гребінців для майстрів. Вони обтічні і сильні, з більш товстими зубчиками, що дозволяє їм справлятися з більш густими або хімічно обробленими локонами. Стилісти полюбили їх відразу і стали використовувати для розплутування волосся на потилиці клієнта ».

З урахуванням вікових втрат волосся і пошкодженнями, викликаними через забруднення хімічними речовинами і тепловою укладкою, кожен повинен перестати зайвий раз травмувати своє волосся і почати про нього піклуватися. Щітка Knot Dr - це ідеальний інструмент, який допоможе вам доглядати за волоссям.

Асортимент щіток для волосся The Knot Dr.

  • Серія THE PRO характеризується чорним корпусом і яскравою подушкою, на якій розташовані щетинки.
  • Серія PRO BRITE характеризується яскравим різнобарвним корпусом і чорною подушкою.
  • Серія PRO MINI - це міні версія щітки THE PRO. Вона відрізняється невеликим розміром, що робить її ідеальною для подорожей і жіночої сумочки.
  • Серія KNOTTY KIDS має найменший розмір і створена спеціально для дітей з неймовірно м'якими і ніжними щетинками.
  • Серія ProSport / ProSwim створена для розчісування волосся після занять спортом або плаванням. З нею в комплекті йде фірмовий захисний чохол, що захищає щетинки від пошкоджень і пилу в процесі транспортування.
  • Серія THE PRO BLACK Professional характерізуется повністю чорнимї гребінцем і створена для застосування в салонах краси.
  • Серія THE PhD відрізняється більш щільними щетинками і невеликим витонченим корпусом. Спочатку ця лінія створювалася для майстрів, але вона також прекрасно підійде і для домашнього використання
  • Гребені FLIPCOMB PRO для розчісування і укладання волосся.
  • Очищувач KLEEN Premium, створений для очищення ваших гребінців від волосся, пилу і залишків стайлінгу.
  • Набори PRO MINI KIT і PhD KIT

Як бачите, асортимент британських гребінців досить великий і багатогранний, а також розрахований на застосування як в салонах так і вдома.

The Knot Dr. в Україні

З 2019 року ці приголомшливі аксесуари можна легко купити в нашій країні. Величезний асортимент щіток в різних відтінках і різної твердості дозволить кожній дівчині вибрати свою ідеальну щітку. Наші консультанти з радістю допоможуть вам у виборі, а наші кур'єри швидко доставлять вашу покупку вам в руки.

Читати далі

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти