Бренд
Країна виробник
Категорії
×

Новинки

Показати 1-20 з 65 товарів

Нові надходження інтернет-магазину Lavka Kabani

Світ б'юті індустрії не стоїть на місці. Буквально кожну годину в світі з'являється чергова новинка. Наш інтернет магазин, постійно за цим стежить, і, щойно новий професійний бренд заходить на український ринок, ми намагаємося почати наше з ним спільне співробітництво.

Ті, хто з нами давно, знають, що ми продаємо тільки професійні засоби. А новинки професійної косметики, та ще й офіційно представленої в Україні з'являються не так часто, як хотілося б. Але це не заважає нам розширювати свій асортимент, радуючи вас приятностями і корисними речами.

Кожен день у нас з'являються нові позиції косметики, аксесуарів чи інструменту. Щомісяця ми вводимо нові торгові марки, які попередньо тестуємо самі і збираємо на них відгуки, не тільки з інтернету, але і від майстрів. Тому пропонуючи вам щось купити - ми вже купили це до вас.

Новинки доглядової косметики - що купити нового і ефективного

Косметика - це одна з тих ніш, яка випускає щось цікаве кожен сезон. Так, навесні кожна з професійних марок косметики обов'язково запустить лінійку сонцезахисних засобів. Влітку - випустить нову серію, яка стане Must have в осінньо-зимовий період, а восени нас з вами чекають приголомшливі подарункові набори косметики, які, до речі, не тільки красиво упаковані, але ще і дуже вигідні за ціною. А зима - час коли марки, зачаївшись в своїх офісах, придумують щось чим будуть нас радувати весь наступний рік.

У нашому інтернет магазині працюють дівчата, яких можна назвати бьютіголікам. Вони обожнюють косметику і все, що з нею пов'язано. Тому вони цілими днями вишукують нові бренди, щоб порадувати вас; читають тренди про догляд за волоссям і шкірою, щоб потім розповісти про це вам.

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти