×

Institut Esthederm

Показати 1-20 з 81 товарів

Косметика Institut Esthederm – це спілка високих технологій та біології, які застосовуються у догляді за шкірою

З 1978 року Institut Esthederm день за днем ​​розкриває у шкірі все найкраще, щоб зробити її красивішою та зберегти її потенціал молодості та здоров'я на довгі роки. Природні ресурси та біологічні механізми дозволяють шкірі бути динамічною та сильною, адаптуючи її до ваших умов життя.

Як і клітини, з яких вона складається, шкіра є справжньою «біологічною екосистемою», що перебуває в постійній взаємодії з навколишнім середовищем. Вона вміє пристосуватися до вашого життя, до ваших ритмів, світла сонця, погоди.

Мета Institut Esthederm: підтримувати і допомагати шкірі адаптуватися в умовах навколишнього середовища, що постійно змінюється.

Краса та стан шкіри безпосередньо залежать від балансу основних елементів у ній – вологи, жирів, протеїнів, систем захисту. Завдяки своєму генетичному потенціалу, шкіра може самостійно захищатися і регулювати свій обмін при впливі навколишнього середовища (клімат, температура, забруднення, опалення, кондиціоноване повітря, стрес). Ця здатність обумовлена ​​функцією авторегуляції.

Усі засоби Institut Esthederm працюють над удосконаленням власної системи захисту шкіри та підтримки рівноваги індивідуальної екосистеми шкіри.

Institut Esthederm, під час створення своїх продуктів, керується деякими принципами:

 • продукти для очищення шкіри повинні містити активні компоненти
 • всі засоби повинні бути біосумісними та легко адаптуватися під індивідуальні потреби шкіри
 • засоби повинні не тільки очищати шкіру, а й доглядати її, відновлюючи її виснажені природні ресурси
 • косметика повинна допомагати шкірі адаптуватися до навколишнього середовища

Тому всі процедури Institut Esthederm допомагають кожній клітині шкіри стати сильнішими і довговічнішими, посилюючи її природні механізми захисту, регенерації, насичення киснем.

Стійка оптимізація краси та молодості вашої шкіри

Красива шкіра є результатом подвійної ефективності: використання відповідних продуктів у поєднанні з умілими жестами. Наука Institut Esthederm про рецептури пов'язана з протоколами лікування, які поєднують у собі точність, ефективність та гарне самопочуття шкіри.

За підтримки найкращих фахівців у галузі естетики: косметологів, дерматологів, спа-менеджерів, компанія пропонує своїм клієнтам:

 • Персоналізовані програми догляду, які враховують особливості шкіри та ваш спосіб життя
 • Формули високої точності з клінічно підтвердженими результатами
 • Протоколи догляду на основі ексклюзивних ручних методик, ефективність яких науково доведена
 • Програми домашнього догляду, які є частиною того ж підходу і призначені для оптимізації адаптації вашої шкіри до ваших ритмів, ваших потреб та вашого способу життя.

Якість вашої шкіри – це ваша візитна картка. Професійне естетичне ноу-хау у поєднанні з високоточними ритуалами догляду оптимізує якість кожної шкіри у будь-якому віці та за будь-яких її потреб.

У кожній шкірі багато ресурсів

Засоби Institut Esthederm реактивують та посилюють природні механізми шкіри, щоб відновити динамічний баланс клітинної молодості.

Компанія має понад 70 міжнародних патентів, серед яких:

 • Патент на клітинну воду. Вода є основним компонентом будь-якого косметичного продукту, тому її якість має велике значення.

Institut Esthederm розробив унікальну воду. Ця активна вода точно відтворює біологічні властивості води, що природно міститься в організмі: pH і кислотність, концентрація мінеральних солей, стійкість до окислення. Вона оптимізує функціонування клітин та зберігає баланс здорової шкіри.

Стимулюючи молодість клітинних механізмів, це справжній активний інгредієнт, який надає продуктам Institut Esthederm чудову спорідненість із клітинами шкіри:

• Він відтворює природне середовище, яке ідеально їм підходить

• Він стимулює клітинні механізми, що зберігають капітал молодості

• Капітал здоров'я клітин зберігається. Посилюються їх здатності боротися з ознаками старіння та зовнішньою агресією.

 • Спосіб Осмо-Очищення. Глибоке очищення пір завдяки технології осмосу (прямого та зворотного)

Очищення шкіри стає більш ефективним та менш травматичним. Продукти з лінії Osmoclean забезпечують м'яке очищення шкіри та оновлюють природну екосистему її поверхні.

 • Ліфтінг. Має миттєвий підтягуючий ефект завдяки синергетичному поєднанню екстракту червоних морських водоростей і полісахаридів вівса.
 • Захист від сонця. Захист від сонця – це фітобіологія у дії, якою Institut Esthederm пишається найбільше.

Свої перші дослідження засновник марки почав з вивчення вітіліго. Внаслідок чого й народилися основні засади сонцезахисної лінії:

- Сонцезахисні засоби Institut Esthederm не ізолюють шкіру від сонця, а дають шкірі можливість адаптуватися до дії сонячних променів (новий патент Адаптасан).

- Сонцезахисні порівнїдства Institut Esthederm покликані надовго зберегти молодість шкіри під променями сонця. Вони дозволяють кожному типу шкіри повністю адаптуватися до сонця: засмагати, не засмагати, мінімізувати реакції непереносимості, запобігати та коригувати пошкодження клітин, уникати пігментних плям або освітлювати колір обличчя.

 • Запатентована технологія Global Cellular Protection

Сонячне випромінювання може бути причиною клітинних змін, для яких захист УФ-фільтрів недостатній. Цей запатентований комплекс оптимізує механізми біологічного захисту шкіри, нейтралізуючи вільні радикали (антиоксидант) та борючись із основними факторами деградації структур шкіри.

 • Патентна система балансу шкіри. Різноманітність мікробної флори шкіри має важливе значення для її здоров'я. Цей запатентований комплекс сприяє підтримці цієї захисної флори.
 • Гіалуровий патент. Цей запатентований комплекс поєднує різні розміри і форми гіалуронової кислоти, які зволожують, розгладжують епідерміс і підвищують вироблення гіалуронової кислоти шкірою.

Історія Institut Esthederm

Жан Ноель Торель, французький фармацевт, фахівець у галузі клітинної біології, є засновником компанії NAOS та брендів Institut Esthederm, Bioderma та Etat Pur.

Ще в 1970-х роках цей захоплений клітинною біологією дослідник представив косметику нового покоління: високотехнологічні засоби догляду за шкірою, здатні взаємодіяти з біологією шкіри для досягнення стійких результатів. Саме так він розробив перші сонцезахисні креми, що активують меланін, природний захисний пігмент шкіри.

1980 р. Крем для обличчя No Sun - 100% мінеральний сонцезахисний засіб

Революція для шкіри з непереносимістю чи алергією на сонце. Його ексклюзивна формула дозволяє отримати правильну дозу сонця, необхідну стимуляції проходження засмаги, не викликаючи реакції непереносимості. Шкіра природно «перевиховується» на сонці.

1980 р. М'який крем для глибокого очищення пор Osmoclean - Очищаючий скраб, що надає сяйва

М'який крем для глибокого очищення шкіри є базовим етапом процедури «підготовки шкіри» Institut Esthederm і є еталонними продуктами, що використовуються у кожному протоколі, що проводиться у косметологічному кабінеті.

1986 р. Тонуючий крем для обличчя Bronz Repair - Чудовий сонцезахисний крем проти зморшок

Цей сонцезахисний крем бореться зі зморшками та оптимізує засмагу. Його дуже зволожуюча текстура та приємний аромат зробили його «святковим денним кремом», одним із бестселерів бренду.

1999 р. Міст “Клітинна вода” – Гідробустер, Антиоксидант, Енергетик

Дослідницький інститут Institut Esthederm створив особливий міст, що ідеально підходить для шкіри. Він наповнений унікальними властивостями, що стимулюють механізми, що беруть участь у збереженні молодості шкіри.

 • Hydra-Booster - збагачений гіалуроновою кислотою
 • Антиоксидант - запобігає пошкодженню, спричиненому вільними радикалами
 • Енергія - підвищує метаболізм і сприяє виробленню енергії клітинами шкіри

2005 р. Сироватка “Клітинний концентрат – Сироватка, що сублімує текстуру шкіри

Засіб коригує та відновлює баланс основних клітинних функцій, а також надовго змінює текстуру шкіри: вона стає більш гладкою та рівною

2008 р. Спрей Bronz impulse - Молочний спрей-активатор для засмаги без фільтрів

Цей спрей готує шкіру, підтримує та стимулює природну засмагу, активуючи процес пігментації, захищаючи клітини від основних факторів деградації, пов'язаних з УФА.

2015 р. Флюїд при пігментації для обличчя PhotoReverse - Крем з дуже високим ступенем захисту, який освітлює темні плями

Засіб із дуже високим ступенем захисту від UVB та UVA регулює процес пігментації, незважаючи на перебування на сонці, та забезпечує поступове освітлення шкіри на сонці, а також корекцію коричневих плям.

2016 Сироватка на основі гіалуронової кислоти - Інтенсивна регідратуюча сироватка

Комбінація 3-х гіалуронових кислот розгладжує тонкі лінії та зморшки та миттєво наповнює шкіру вологою.

2019 Омолоджуючий крем Excellage - Щільність - Живлення - Сяйво

Живить і зміцнює шкірний бар'єр, підвищує пружність, вирівнює мікрорельєф та посилює сяйво.

Читати далі

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти