Бренд
Країна виробник
×

Пульверизатори

Показати 1-1 з 1 товарів

Пульверизатори для води

Для виконання якісної і чіткої стрижки необхідно, волосся були трохи вологими. Всі перукарі це знають і дотримуються цього правила, тому такий аксесуар як перукарський розпилювач для води - це Must Have в роботі будь-якого майстра.

Але навіть при виборі такого, здавалося б, простого інструменту, є свої тонкощі, які потрібно враховувати. Опитавши наших постійних клієнтів, нам вдалося скласти список важливість, на які потрібно звернути увагу, перед тим як замовити розпилювач для води перукарський.

Перукарський пульверизатор - який він ідеальний аксесуар для стрижки

  1. Перше на що звертаємо увагу - це обсяг. Він не повинен бути більшим, але його має з лишком вистачати на повноцінну стрижку, і бажано, не одну. Більшість професійних розпилювачів вміщають близько 250-300 мл води. Є розпилювачі і більшого обсягу, але як показує практика, майстри їх повністю не заповнюють водою, так як цілий день тримати у висячому положенні по 500 мл, то ще задоволення.
  2. Ергономічна форма. Тут мова йде не тільки про форму самої ємності для води, але і про «ручці», яка розпорошує воду. Ергономічна форма дуже важлива, так як пшикати доводиться багато і рука не повинна втомлюватися. Важливо звернути увагу і на те, наскільки вам зручно натискати на «ручку», адже руки у всіх різні і те, що буде зручно одному майстру, може бути абсолютно незручно іншому. Ваші пальці легко повинні охоплювати шийку і знаходиться в зручному і природному положенні.
  3. Вага. Порожній розпилювач повинен бути не надто легким, але і не важким теж. Він повинен бути виготовлений з якісного матеріалу і впевнено стояти на горизонтальній поверхні (порожнім).
  4. Подача води. Дуже зручно, коли ви самостійно можете регулювати силу розбризкування. Якщо цієї функції немає, є шанс придбати пульверизатор, який буде зрошувати не тільки волосся клієнта, а й все навколо вас.

Ідеальними у всіх цих моментах є розпилювачі YS Park. Плюс до всього вище перерахованого, вони здатні розпорошувати воду під будь-яким кутом, навіть якщо її залишилося мало. А ще їх можна підвішувати на край візки і вони мають антибактеріальні властивості - ну що тут скажеш, вони ідеальні.

Купити розпилювач для води перукарський можна на сторінках нашого сайту. Можливо, вам може здатися, що у нас невеликий вибір, і ви будете абсолютно праві, але зате ми зібрали тільки ідеально працюючий інструмент, який полегшить вашу роботу і прослужить вам не один рік.

Читати далі

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти