×

Пудра для освітлення волосся

Показати 1-15 з 15 товарів

Професійна пудра для освітлення волосся

Кожна з нас, якщо не була, то замислювалася про те, щоб стати блондинкою, використовуючи професійні засоби для освітлення волосся. Не секрет, що багато хто вважає біловолосих дівчат більш привабливими. А ще світле волосся надають особі свіжість і прибирають кілька років. Тому більшість ризикує на кардинальну зміну кольору. Хтось звертається за допомогою до професіоналів, а хтось творить будинку самостійно.

Процес освітлення за допомогою пудри для знебарвлення волосся досить складний. І не маючи необхідних знань легко можна нашкодити волоссю і шкірі голови.

Як відбувається освітлення волосся пудрою

Щоб освітлити свій натуральний або вже наявний кольоровий пігмент застосовують спеціальний розчин на основі лужного інгредієнта (аміаку) і окислювача. Аміак, який знаходиться в складі знебарвлюється пудри для волосся, розкриває кутикулу волоса і запускає процес окислення пігменту в структурі волосся. В процесі цього, виділяється активний кисень, який і освітлює локони. Як тільки осветляющая суміш потрапила на волосся - почався процес знебарвлення. Тому вкрай важливо все робити швидко і рівномірно. Але є дуже багато нюансів, які впливають на кінцевий результат - стан волосся, попереднє фарбування, наявність хімічної завивки або випрямлення.

Тому ми завжди рекомендуємо звернутися за допомогою до професіоналів, а не проводити експерименти над своїм зовнішнім виглядом. Дарма що широку доступність професійних засобів для знебарвлення дуже легко можна пошкодити волосся або зробити колір нерівномірним.

За і проти освітлення волосся пудрою для знебарвлення

Зараз ми говоримо не про знебарвлення волосся вдома, а знебарвленні волосся в загальному.
за:

  • Світле волосся молодят і освіжають обличчя
  • Сивина стає менш помітною на світлих коренях
  • Освітлення допомагає створити гарне фарбування, будь-то балаяж або креативне яскраве забарвлення

проти:

  • Навіть самий щадний продукт для освітлення зашкодить якість волосся і потребують більш інтенсивного догляду
  • Якщо волосся було пофарбоване фарбою з мас маркету, результат може бути непередбачуваний, навіть у досвідченого майстра. Смуги, плями, незрозумілі відтінки - все це наслідки барвників з вмістом металу в складі
  • Якщо на волоссі було виконано кератіновой вирівнювання, є всі шанси залишитися без волосся

Чим самостійно освітлити волосся?

Що знебарвлює продукти бувають різні і відрізняються не просто назвою, а й текстурою, складом і консистенцією.

  1. Паста для освітлення волосся. Дуже добре підходить для неповного освітлення, наприклад при фарбуванні балаяж або омбре
  2. Крем який освітлює. Зручний в нанесенні і дозволяє контролювати чіткість нанесення
  3. Фарба яка освітлює. Сама дбайливий і простий спосіб освітлити локони. Але отримати бажаний ефект вийде тільки на натуральних нефарбованому волоссі.
  4. Пудра для знебарвлення волосся. Найінтенсивніший продукт, що дозволяє підвищити рівень тону волосся до 9 рівнів. Але також, це найскладніший в роботі продукт, що вимагає певних знань і умінь.
Читати далі

Меню

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти

Створіть обліковий запис для використання списків побажань.

Ввійти