×

M2 BEAUTÉ

Показати 1-11 з 11 товарів

M2 BEAUTÉ – це німецька космецевтика класу люкс без гормонів.

У компанії знають, як зробити ваші вії довгими, брови густими, а догляд за обличчям дієвим та легким. А ще бренд може працювати 10 років над створенням одного продукту, щоб створити справді революційний засіб.

Результати багаторічних досліджень забезпечують M2 BEAUTÉ основи для розробки ексклюзивних нових інгредієнтів для косметичних продуктів, таких як комплекс Prodew 500 (коктейль амінокислот та активних речовин), Фоллікусан (комбінація молочних протеїнів), Синтезована олія чорноморського прута, Ультра нанотехнологій.

Вдале поєднання Норбіматопросту (синтезована молекула для активації росту) з пептидами, амінокислотами та іншими активними компонентами догляду - дають гарантію приголомшливого результату: на 50% довші вії і на 80% густіші брови вже через 6-8 тижнів застосування.

Мета M2 BEAUTÉ – покращувати природну красу за допомогою ефективної космецевтики, яка є альтернативою звичайним, консервативним, а іноді навіть інвазивним методам лікування.

Продукти М2 BEAUTÉ відповідають усім дерматологічним вимогам та директивам ЄС, вони отримали найвищу оцінку від незалежного дослідницького інституту DERMATEST, і найголовніше – не містять гормонів, парабенів, синтетичних барвників та не проводять дослідів на тваринах!

Сьогодні бренд представлений у більш ніж 40 країнах по всьому світу і залишається вірним своїй місії:

M2 BEAUTÉ: NATURAL BEAUTY FOR NOW

Косметика M2 BEAUTÉ:

  • розроблена у співпраці з лікарями та дерматологами
  • дерматологічно протестована та сертифікована
  • підходить для використання тими, хто носить контактні лінзи
  • відповідає суворим вимогам до якості косметичних директив Німеччини та ЄС
  • не містять гормонів, парабенів, ПЕГ та синтетичних барвників
  • проводиться без тестування на тварин

Лінії засобів M2 BEAUTÉ:

  • Догляд за бровами та віями

Ця лінія продуктів призначена для природної оптимізації та інтенсивного догляду за волоссям вій та брів. Вона пропонує ретельно перевірену сумісність із максимальною ефективністю – для довгих, сильних, темних вій та густих, доглянутих брів вже через 6-8 тижнів застосування.

Крім цього засоби лінії пропонують різноманітні варіанти стайлінгу для досконалого та максимально натурального образу. Цикл зростання вій та брів триває близько 4 місяців, тому в компанії зробили ідеальні обсяги коштів, розраховані на весь цикл. 1 мл = 1 місяць

  • Догляд за обличчям

Космецевтичні продукти у лінії Ultra Pure Solutions поєднують найвищі стандарти якості та безпеки в результаті багаторічних наукових досліджень. Шість продуктів лінії ретельно підібрані до особливих та індивідуальних потреб, розкривають власні ресурси шкіри та стануть ідеальним доповненням до вашого звичного догляду.

У створенні засобів для догляду за шкірою обличчя ключову роль відіграють нанотехнології. Інгредієнти, що знаходяться всередині наноматеріалу мають розмір менше одного тисячного діаметра людського волосся, що дозволяє їм потрапити в більш глибокі шари шкіри і діяти точно де потрібно.

  • Догляд за волоссям

Відомо, що волосяні фолікули містять звані нюхові рецептори (OR2AT4), які активно реагують на молекулу сандала, викликаючи синтез головного будівельного матеріалу волосся – кератину. Розробляючи революційний засіб волосся протягом 10 років, M2 BEAUTÉ застосували весь свій досвід, щоб оптимізувати власну автентичну красу жінок і чоловіків.

Читати далі

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти