×

Jurlique

Компанія Jurlique була заснована подружньою парою Ульріке і Юргеном Кляйн. Ульріке, за освітою ботанік, що спеціалізується на вирощуванні цілющих трав. А Юрген, біохімік і натуропат. Коли вони заснували Jurlique, вони були сповнені рішучості довести, що ніщо, вироблене виключно в лабораторії, не може змагатися з цілющими силами природи. Це спонукало їх застосувати свої глибокі знання в області ботаніки, біохімії і природного зцілення для створення сяючою, здорової шкіри.

Їх спільне бачення полягало у створенні високоефективної колекції натуральних засобів по догляду за шкірою, яка поєднувала перетворюючі сили природи з новітніми досягненнями науки про шкіру.

З моменту заснування в 1985 році компанія пройшла довгий шлях - від невеликої марки засобів по догляду за шкірою до всесвітньо відомого бренду. Але в компанії багато залишилося на своїх місцях - прихильність до сталого розвитку так само сильна, як і в перший день роботи, і ця прихильність продовжує зростати.

Jurlique - чистота складів і душі

Для створення своїх засобів бренд має власну ферму. Рослини, вирощувані на ній, не удобрюються синтетичними пестицидами, гербіцидами і добривами.

  • Компанія використовує сонячні панелі потужністю 75 кВт на своїй фермі і на заводі Natural Beauty, де і виробляється косметика марки.
  • Щороку на хуторі Джурлік, звідки і бере ім'я бренд, працівники компанії висаджують 58 різновидів трав.
  • З 2012 року вони посадили понад 12000 дерев.
  • Використовуючи для ферми дощову і оборотну воду, компанія скоротила споживання води на 18% з 2015 року.
  • З 2016 марка не відправляє сміття на звалища.
  • Чотири нагороди за зусилля в області екологічної безпечної упаковки отримав бренд за останнє десятиліття.
  • З 2015 року Jurlique знизив викиди від транспорту на 20%.

У чому унікальність косметики Jurlique

Компанія є хранителем прекрасної ділянки землі, на якій вирощуються основні компоненти для косметики. Так само, як ми дбаємо про те, що потрапляє на вашу шкіру, вони дбають про те, що потрапляє в їх грунт.

Вкладаючи більше, ніж отримуючи, бренд підтримує здоров'я і життєздатність своєї ферми. Рослини ростуть в живому грунті, отримуючи харчування без хімікатів і добрив.

Високоефективний натуральний догляд за шкірою

Додаткові зусилля, які компанія докладає для управління природними активами, дозволяють їй продовжувати створювати продукти, що забезпечують природний догляд за шкірою. Засновники марки вважають, що поки вони старанно піклуються про свою унікальну клаптику землі, їх концентровані рослинні препарати і новаторські формули будуть і далі перевершувати очікування, доставляючи нерозбавлену силу природи прямо на нашу шкіру.

Процес створення

Протягом декількох годин після збору врожаю, рослини транспортуються в сарай, де вони чекають наступного, важливого кроку - біологічного процесу. Це ексклюзивний процес створення Jurlique. Це більше, ніж просто збереження життєвої сили в продуктах - він фактично підсилює її. Ця методика заснована на стародавніх методах і включає три ключових перетворюючих і очищаючих етапа, і вона лежить в основі високоефективного природного догляду за шкірою, розробленого брендом.

По суті, цей процес призначений для вилучення необхідних з'єднань і видалення будь-якого несуттєвого матеріалу. Потім технологи рекомбинируют сильнодіючі екстракти для створення кінцевого продукту підвищеної інтенсивності.

  • Очищення

Парова дистиляція дбайливо піднімає і вивільняє ніжні ефірні масла, поживні речовини і рідини з сушених рослин у вигляді пари. Потім пара повертається в рідку форму, готову до наступного етапу.

  • Посилення

Для цього, очищені рослинні речовини просочують дистильованою рідиною, щоб витягти з них найважливіші поживні речовини. Цей крок часто може займати кілька днів.

  • Озолення

Спалюючи посилені рослинні компоненти до попелу, створюються натуральні мінерали і солі в висококонцентрованих екстрактах.

Ось такий довгий шлях проходять рослини перш, ніж опинитися в складі засобу.

Jurlique купити косметику зі світовим ім'ям

Дедалі більше голлівудських зірок і селебреті віддають перевагу натуральним засобам для догляду за шкірою. І варто зауважити, що такий догляд працює неймовірно круто, тому ми пропонуємо і вам познайомиться з австралійським брендом натуральної косметики Jurlique.

Косметику Jurlique купити ви можете у нас на сайті всього в 2 кліка і вже через кілька днів вона буде у вас.

Читати далі

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти