Серія
Категорії
×

Newsha

Показати 1-20 з 53 товарів

Косметика Newsha в трьох реченнях

  • Ніжні вишукані аромати.
  • Якісні натуральні інгредієнти.
  • Ексклюзивний, ретельно продуманий асортимент продукції, орієнтований на найнеобхідніше.

Нікому не потрібно незліченна кількість різних шампунів і кондиціонерів. В процесі розвитку бренду, компанія Newsha виявила, що сьогодні люди хочуть повністю дізнатися і полюбити бренд. Вони хочуть робити це щиро і ретельно. Їм потрібен негайний вау-ефект, а не очікування дива. Вони хочуть знати, які натуральні активні інгредієнти забезпечують ці фантастичні результати та чому. Сьогоднішні клієнти твердо стоять на ногах. Вони хочуть використовувати і насолоджуватися кожною хвилиною, бо знають, що час - найважливіше, що у них є. Саме тому при розробці своєї косметики технологи марки ретельно все продумали і поставили перед собою мету вивести повсякденний догляд за волоссям на новий рівень.

Іноді дрібниці мають значення, але коли справа доходить до якості - важлива загальна картина. У косметиці Newsha незліченна безліч чинників і деталей, які сприяли створенню таких унікальних продуктів. Високий і ефективний результат засобів є результатом не тільки дорогоцінних і ретельно підібраних інгредієнтів, а й їх ретельна обробка, а також екологічний дизайн упаковки.

Ідеальне волосся від коренів до кінчиків - це NEWSHA!

- М'які шампуні, м'яко, природно і ефективно очищають волосся.

- Процедури, здатні відновити пошкоджене волосся і перетворити його на шовковисті, гладенькі локони.

- Засоби для укладання для гламурного або повсякденного образу, який вразить усіх своїм брілліанотовим блиском.

Newsha - історія бренду

NEWSHA - це розповідь про гордість і ідеали; це історія про таємний скарб маленького, згуртованого кола людей, про особисту мрію, яку в усьому світі розділяють численні фахівці по волоссю.

У 2010 році міжнародна група перукарів об'єдналася, щоб запустити свою першу серію професійної продукції преміум класу для догляду за волоссям. Спочатку, створені ними засоби, вони використовували тільки самі, але вони виявилися настільки шикарними, що вже через кілька місяців ці безіменні баночки і пляшечки літали по всьому світу, перетворившись в секретну зброю безлічі перукарів. Мрія, яку ці стилісти здійснили для себе, перетворилася в справжню перлину.

Так на світ з'явилася косметика з цінними натуральними інгредієнтами, які були розроблені професійними фахівцями по волоссю з урахуванням їх накопиченого досвіду і вимог. З тих пір ці ідеалісти розробили складну і відточену колекцію продуктів, постійно пам'ятаючи про свою віру як в якість, так і в найкращі можливі характеристики кожного продукту - від шампуня до масла - без компромісів.

Приватне виробництво косметики в невеликих кількостях було дуже трудомістким і дорогим, але інтерес до неї неухильно зростав і привертав увагу інших експертів по догляду за волоссям, які «хотіли мати невеликий вибір». Таким чином, на зустрічі влітку 2011 року була тільки одна тема: чи можемо ми зробити нашу косметику доступною для наших друзів і багатьох інших захоплених перукарів? Розробили ми щось особливе в потрібний час? Чи можна проводити таку затребувану косметику у великих кількостях? Ідея ставала все більш конкретної, і скарб в 17 баночках отримав назву: NEWSHA - новий вид розкоші, призначений виключно для обраних перукарів і їх клієнтів.

Newsha відкрила нову еру в культурі волосся. Команда фахівців зійшлася на думці: в професійному виробництві нічого не втрачено. «Ми віримо в корені», віра в походження - це їх тенденція до успіху. Розкішні скарби природи, що відповідають всім вимогам професіоналів і забезпечують безкомпромісно доглянуте і здорове волосся. Всі засоби для догляду за волоссям і укладкою в колекції спочатку створювалися виходячи з цих вимог.

Було прийнято рішення: зробити «приватний догляд за волоссям» доступним для всіх любителів волосся, які понад усе цінують високу якість і цінні природні інгредієнти.

Newsha уособлює ідеали, безкомпромісність і гордість, а також якість та ексклюзивність - особливий бренд для особливих клієнтів.

Newsha в Україні

З 2020 року косметику Newsha почали тестувати в кращих салонах Києва. І ось через півроку, вона стала доступна не тільки для перукарів і стилістів, але для всіх українських дівчат, які люблять і піклуються про своє волосся. Наш інтернет магазині Kabani одним з перших в Україні готовий запропонувати вам купити косметику Newsha за найкращіми цінами.

Читати далі

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти