×

Bellefontaine

Показати 1-20 з 27 товарів

Bellefontaine історія створення

Пітер Юп, заснував компанію Bellefontaine в 2006 році в Хеннье, Швейцарія. Вона пройшла складний шлях від одного місцевого швейцарського магазину до самого ексклюзивного світового бренду. Але при цьому, шлях марки був неймовірно легкий і приємний, адже косметика Бельфонтен творить зі шкірою справжні чудеса.

Пітер Юп, великий естет зі знатної гонконгської сім'ї, виріс в оточенні мистецтва. Ще в ранньому дитинстві він познайомився з жіночою красою, милуючись картинами свого батька, художника Пінг-Сум Юпа. Милуючись красою намальованих жінок, Пітер почав замислюватися про вічну молодість. В результаті інтерес до молодості переріс в інтерес до косметології, хімії та біології.

Пітер Юп прожив в Швейцарії понад сорок років і за цей час завоював популярність в світі косметики, створивши престижні швейцарські бренди по всьому азіатському континенту. Пристрасно заінтригований тисячолітніми властивостями традиційних китайських рослин і зачарований багатством флори, що оточувала його в Швейцарії; ним керувало цілісне поняття: глобальний, тотальний підхід до краси і молодості.

«Якби тільки ми могли створити протиотруту від старіння шкіри», - часто думав він.

Синергетичний міст між наукою і природою. Ми б назвали його Bellefontaine, джерело, на який час не вплинуло.

І, як істинний провидець, він прагнув завоювати «Святий Грааль» проти старіння, поєднуючи найдорогоцінніші рослини і їх рідкісні есенції.

Він вклав кошти в швейцарські лабораторії, в яких розміщувалися новітні і самі передові технології, які дозволили йому проводити тривалі і надскладні дослідні програми. Це було те, що привело до створення комплексу Edelgen, виключної антиоксидантної і заспокійливої ​​формули, яка міститься у всій косметиці Bellefontaine.

Edelgen - компонент вічної молодості

Фірмовий комплекс Едельген - основа всіх засобів Bellefontaine.

При його створенні були використані 7 унікальних компонентів, які неймовірно ефективно доповнюють і підсилюють дію один одного.

 • екстрактів гірського едельвейса
 • екстракт рускусу шиповатого
 • екстракт календули
 • екстракт індійського жолудя
 • екстракт кореня солодки
 • клітинний екстракт дріжджів
 • провітамін B5

Кожен з цих інгредієнтів проходить ретельний відбір. Наприклад, екстракт гірського едельвейса, отримують з квітів, які ростуть тільки в екологічно чистих районах Альп. Завдяки гірському повітрю і льодовиковій воді, квіти здобувають неймовірні властивості. При цьому, на їх ефективність впливає не тільки місце в яких вони виросли, але і висота над рівнем моря. Хіміки бренду знайшли оптимальне положення, при якому ефект екстракту едельвейса дає максимум результат.

Така скрупульозність і увагу до деталей характерні і при зборі інших компонентів комплексу Едельген. Тому в склади засобів входять тільки найкращі, безпечні і активні інгредієнти.

У всіх продуктах марки Bellefontaine використовують льодовикову воду. Науково доведено, що завдяки їй, кожен з компонентів формули розкриває свій потенціал на максимум.

Антивікову дію в засобах Bellefontaine забезпечують стовбурові клітини рослин. На сьогоднішній день - це ідеальний компонент для підтримки молодості і омолодження клітин шкіри. Також хіміки додають до складу антивікових засобів складні пептиди, які імітують дію ботокса, розгладжуючи зморшки і лінії.

Крім пептидів і стовбурових клітин, в омолоджуючих засобах Bellefontaine використовують ізофлавони флорентійського ірису. Його хім. склад дуже схожий з жіночим гормоном естрадіолом, нестача якого в організмі призводить до зниження тургору шкіри.

Bellefontaine від початку і до сьогодні

 • 2004 р. - Пітер Юп почав дослідження з розробки комплексу Edelgen
 • 2005 р. - Створення перших тестових продуктів під брендом Bellefontaine
 • Початок 2006 року - Міжнародний запуск люксового бренду Bellefontaine
 • Кінець 2006 року - Bellefontaine відкриває свій перший фірмовий магазин в ексклюзивному універмазі Харві Ніколс у Гонконзі
 • 2008 р. - Урочисте відкриття першого спа-центру Bellefontaine в п'ятизірковому готелі Hotel du Lac, розташованому в Веве
 • 2010 р. - Штаб-квартира Bellefontaine переїхала у власний замок Хеннье, побудований в 1790 році
 • 2011 р. - Випуск антивікової лінії на основі золотої ікри
 • 2013 р. - Запуск лінії для догляду за тілом Bellefontaine Body Beauty Rescue Line
 • 2014 р. - Створення нової колекції Suncare для захисту шкіри від сонця і антивікової дії
 • 2016 р. - Створення лінії Bellefontaine Cellstemine, збагаченої стовбуровими клітинами альпійської троянди
 • 2017 р. - Відкриття розкішного флагманського бутика Maison de Beauté і Bellefontaine в Женеві
 • 2018 р. - Випуск чоловічої серії Bellefontaine for Men
Читати далі

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти