Серія
Категорії
×

Sensus

Показати 1-20 з 67 товарів

Sens.us професійна косметика для волосся

Компанія Sens.ùs була заснована подружньою парою бізнесменом Стефано Трікка і хіміком Джулією Джорно в 2002 році в Тоскані, Італія. Там же, в Тоскані, знаходиться концерн G&P Cosmetics, де виготовляється професійна косметика для волосся Sensus.

Джулія Джорно один з найвідоміших хіміків-технологів у своїй області в Європі. У своїй роботі вона завжди на перший план ставила екологічність, натуральність і безпеку сировини у виробництві професійних барвників і доглядів для волосся. Тому компанія Sensus виробляє барвники без PPD, резорцину, силікону, з мінімальною кількістю лужного компонента. Формула "масло в воді", чистота і сумісність використовуваних пігментів і компонентів досягає 99%, не дозволяючи жодним зайвим речовинам осідати в повітрі, що, безумовно, дуже комфортно і для клієнта і для майстра в салоні.

Чому Sensus

  • Вода для виробництва продукції береться з місцевої чистої річки Тібр, проходячи через багатоступневу систему очищення. Інгредієнти ретельно відбираються і купуються у постачальників в Європі і США. Компанія G&P Cosmetics використовує відновлювані джерела енергії, місцеві інгредієнти, її виробництво оптимізовано для утилізації відходів і очищення стічних вод прямо на виробництві. Завдяки такому відповідальному підходу до продукції, що виробляється, косметика Sensus представлена ​​більш ніж в 60 країнах, включаючи Україну.
  • Висока насиченість всіх продуктів марки натуральними інгредієнтами, ретельно підібраними для кожного продукту, забезпечує бренду успіх. Це перш за все запатентований ARC люменісцін, рослинний кератин, екосертіфіцірованний екстракт кіноа, ягоди асаї, гіалуронова кислота, арганова олія та інше.
  • Кожен з компонентів працює на захист, відновлення, зволоження волосся, навіть в процесі фарбування, освітлення або укладання. Результат: здорове, блискуче, розкішне волосся.

Бренд Sensus - це повний спектр продуктів для найвимогливіших дівчат, які прагнуть мати гарні локони і не витрачати для цього багато грошей.

Висока якість при демократичній ціні

Косметика Sensus, купити яку ви можете в нашому інтернет магазині Lavka Kabani, забезпечує першокласний догляд за волоссям будь-якого типу. Різні серії дозволяють ідеально підібрати необхідні продукти для домашнього догляду.

Читати далі

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти