×

The Organic Pharmacy

The Organic Pharmacy - органічна косметика, яка творить дива

Асортимент The Organic Pharmacy сформований з використанням більше 250 чистих і висококонцентрованих природних активних речовин, здобутих з лікарських рослин. Компанія ретельно відбирає найкращі і найсильніші природні активні інгредієнти. Екстракти і поверхнево активні речовини, усі рослинного походження, що забезпечує кращий догляд за шкірою. Інгредієнти обробляються за допомогою передових технологій і наукових методів, мінімізуючи при цьому вплив на навколишнє середовище.

Що стосується оздоровлення, бути натуральним брендом недостатньо, тому сировина надходить з контрольованих джерел органічного землеробства. Рішення використовувати органічні активні інгредієнти гарантує повну відсутність синтетичних пестицидів, гербіцидів і ГМО, використання стійких та поновлюваних джерел і постійний контроль.

Процес виробництва проходить невеликими партіями, для гарантії максимальної свіжості і ефективності. Задіяні виробничі системи з низьким впливом на навколишнє середовище. Цей підхід має більшу моральну цінність як з точки зору здоров'я шкіри і всього тіла, так і з поваги до навколишнього середовища.

Косметика The Organic Pharmacy має сертифікат ECOCERT, лідера світового рівня в області сертифікації органічних продуктів для косметичного сектора. Сертифікація ECOCERT видається після суворого контролю всього виробничого ланцюжка, починаючи від заготівлі сировини і закінчуючи збутом готової продукції.

Сертифікація ECOCERT також гарантує:

  • Упаковку з сировини, що переробляється
  • Енергоефективні виробничі процеси
  • Заборону на використання дитячої праці
  • Добробут фермерів
  • Стабільність
  • Відсутність нафтових відходів

Чому The Organic Pharmacy це краще, що є на ринку

Наносячи мінімальний вплив на нашу планету, компанія працює над максимально екологічною упаковкою. Картон і папір використовуються з поновлюваних лісів. Скло використовується, де це доречно, а там, де це можливо - пластик з цукрової тростини, екологічно чистий папір з бамбука, макухи або волокон. Етикетки друкуються рослинними чорнилами. The Organic Pharmacy використовує перероблені пластикові пляшки, які після переробки перетворюються в абсолютно новий продукт з дуже низьким вуглецевим слідом. В майбутньому марка планує використовувати океанський пластик і прямо зараз, працює над тим, щоб створити ємності, які можна буде повторно заповнити.

Фахівці The Organic Pharmacy спираються на знання, досвід та інновації при виборі кращих природних активних інгредієнтів ботанічного походження, для визначення нових комбінацій, які забезпечують чудову синергію для підвищення ефективності, а також для отримання формул з приємними сенсорними характеристиками і відмінними косметичними результатами без використання силікону або інших хімічних речовин.

Наука, що лежить в основі рецептур, відбивається в ефективності продуктів.

На додаток до синергетичного поєднання активних речовин, всі сироватки бренду працюють на сучасних методах доставки активних компонентів, таких як микрокапсулювання і інноваційні методи розчинення, які оптимізують біодоступність активних інгредієнтів.

Ефективність без компромісів

The Organic Pharmacy - органіка, яка дає результати.

Відмінна результативність продукції була продемонстрована в клінічних дослідженнях і випробуваннях in vitro. Клінічні дослідження ефективності підтверджують твердження на упаковці продукту (зволоження, боротьба зі зморшками, антіейдж, антиоксидантну дію.)

Всі формули випробовуються на чутливій шкірі під наглядом дерматолога, використовуючи патч-тест для оцінки переносимості шкіри. Оклюзійний пластир використовується для нанесення продуктів на невелику ділянку шкіри. Дерматолог оглядає ділянку через 48 годин.

Клінічний тест на комедогенність дозволяє оцінити, як щоденне використання продукту призводить до утворення закупорених пір.

Офтальмологічний тест використовується для аналізу переносимості засобів в зоні навколо очей. Продукти тестуються щодня протягом певного періоду часу. Косметична переносимість визначається на підставі клінічного огляду, проведеного офтальмологом.

Велнес Ритуал разом з The Organic Pharmacy

Косметика The Organic Pharmacy перетворює б'юті рутину в справжній оздоровчий центр.

Кінцева мета - досягти ідеально здорової шкіри, а при наявності проблем зі шкірою - оздоровити її.

Продукти розроблені, щоб бути рекомендованим як опціональні протоколи лікування, тобто, послідовне застосування спеціальних засобів, які можна адаптувати відповідно до індивідуальних потреб шкіри.

The Organic Pharmacy створює відчуття, що запам'ятовуються. Це задоволення для почуттів було досягнуто, використовуючи тільки те, що пропонує природа. Замість силіконів, парафінів і мінеральних масел продукти розроблені з використанням природних ліпідів , Таких як масла і віск. Ці інгредієнти необхідні для належного функціонування розчинення жиророзчинних активних речовин, а також для приємного відчуття, яке залишається після нанесення.

Аромати часто отримують з рідин, які використовуються у виробництві ефірних масел; вони надзвичайно приємні і покращують косметичні властивості продуктів.

Текстури мають надзвичайні сенсорні характеристики, що відрізняють їх від звичайної косметики. Вони швидко вбираються і забезпечують ідеальне нашарування різних продуктів.

Читати далі

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти