×

Пеньюари для стрижки

Перукарські пеньюари - спеціальний перукарський одяг

Згідно санітарних норм України, клієнт і перукар повинні бути захищені спеціальним одягом: майстер - фартухом; клієнт - накидкою (пеньюаром). Цього в принципі вимагає не тільки закон, але і здоровий глузд.

Перукарські фартухи оберігають одяг майстра від волосся і барвника, а Перукарські пеньюари - одяг клієнта. Але при цьому, дуже важливо, щоб ці захисні засоби не заважали перукаря виконувати свою роботу, а клієнтові не доставляли незручностей. Тому розповідаємо, на що необхідно звернути увагу, перш ніж придбати.

Правильна перукарська накидка

Найголовніше в пеньюарах це: простота в догляді, гіпоалергенність і зносостійкість тканини. Тому основна маса накидок виготовляється із синтетичної тканини. Вона довго збережуть свій вигляд і швидко сохне. При виборі накидки вибирайте моделі з тканини середньої щільності, в них буде не жарко влітку і, при цьому, вони будуть добре тримати форму.

За розміром пеньюар повинен повністю закривати клієнта з усіх боків.

Він повинен добре фіксуватися на шиї, не здавлювати і не спадати з неї. Деякі моделі мають застібки на кнопках, що дозволяють регулювати ширину в області шиї, а деякі оснащені гумкою. У кожного майстра свої переваги і тому кожен з них вибирає той варіант, який для нього більш прийнятний.

За загальноприйнятою практикою найбільш універсальним кольором накидки є чорний. А найменш універсальним - різнокольорові візерунки. Але тут завжди вибір тільки за вами. Тому, перш ніж купити перукарські пеньюари для стрижки врахуйте всі ці моменти. Подумайте, в якій накидці клієнту буде більш комфортно сидіти нерухомо протягом години.

Фартух перукаря - що важливо, а що не дуже

Перукарський фартух допомагає не тільки продовжити термін життя одягу, а й мати все необхідне під рукою.

На відміну від накидок, тканину, з якої виготовлений фартух, може бути будь-який, навіть джинсового. Головне, щоб вона легко стиралася.

Фартух не повинен обмежувати рухи майстра і повинен бути абсолютно не відчуємо.

Більшість фартухів мають кишеню або навіть кілька кишень. Їх наявність дозволяє тримати затискачі, гумки та інше дрібні аксесуари завжди під рукою.

В останні роки, майстри воліють використовувати замість звичних фартухів кімоно. Це однозначно виглядає більш стильно і красиво, і при цьому так само добре захищає ваш одяг.

До того як ви вирішите купити перукарські фартухи зверніть увагу на їх довжину, оптимальною є довжина до коліна.

Купити перукарські пеньюари і фартухи в Києві можна в нашому інтернет магазині Lavka Kabani. У нас представлений асортимент, який повністю відповідає всім пунктам «правильного» захисного одягу.

Читати далі

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти