×

Kasho

Показати 1-20 з 58 товарів

Kasho професійні ножиці для перукарів

Ножиці Kasho - це одні з найбільш популярних і якісних інструментів для перукаря. Виготовляючи в ручну, вони продумані до найдрібніших деталей. Японські технології дозволили не просто створити інструмент для майстра, але і полегшити його щоденну роботу. Найвища якість сталі і правильна обробка полотен зробили ножиці Кашо неймовірно гострими і довговічними.

Загальновідомим фактом є те, що професійні японські ножиці - це приклад якості і довговічності. Їх не випадково відносять до категорії інструментів найвищого класу. Не дивлячись на те, що японські ножиці значно дорожчі за європейські, вони мають сотні тисяч шанувальників по всьому світу.

На сьогодні в асортименті марки створено три лінійки перукарських ножиць: для новачків, для майстрів і для топ стилістів. Завдяки цьому, сьогодні будь-який майстер може придбати собі справжні японські ножиці Kasho.

Kasho купити в Україні

Користуючись великої популярності бренду, почастішали випадки продажу підробок під виглядом справжніх ножиць. Тому будьте уважні при придбанні продукції даного. Зі свого боку хочемо Вам нагадати, що наш інтернет-магазин Лавка Кабани працює тільки з офіційними представниками торгових марок в Україні. У нас є сертифікати якості на продукцію, в тому числі і на ножиці Kasho.

Читати далі

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти