Серія
Категорії
×

Affinage

Показати 1-20 з 69 товарів

Affinage ASP (Kitoko) професійна косметика для волосся (Великобританія)

Нарешті англійська косметика для волосся Affinage (Kitoko) з'явилася і в Україні. Повний асортимент бренду, призначений для домашнього догляду, ви знайдете вище. Спробувавши ці преміум кошти один раз, ви назавжди станете їх вірним шанувальником.

Affinage в Україні та світі

Трохи більше 20 років тому, в 1996 році британська компанія International Hair Cosmetics Ltd створила і випустила на ринок свій преміум бренд для догляду за волоссям. Даний бренд отримав назву - Affinage Salon Professional. Спочатку в асортименті бренду були тільки стійкі барвники, але творці Affinage® дуже швидко розширювали асортимент марки, створюючи все нові і нові продукти. Охопивши відтінки пігменти і модних кольорів, порошки для освітлення, засоби для хімічної завивки і спеціальні системи для мелірування, компанія перейшла до засобів для догляду за волоссям. Спочатку з'являлися шампуні, бальзами та засоби для укладання для майстрів, а потім і лінії засобів для домашнього догляду. Все це розроблялося, перевірялося і створювалося у власній дослідницькій лабораторії в Італії.

Професійні стилісти, перукарі та їх клієнти по всьому світу з захопленням прийняли нові унікальні продукти для догляду за волоссям. Адже кожен засіб бренду створено під впливом новітніх технологій, саме завдяки цьому англійська бренд Affinage® став одним брендів, які динамічно розвиваються по догляду за волоссям в світі. Таке швидке зростання, в першу чергу, обумовлено прагненням досягти подвійної мети - створити інноваційний продукт неперевершеної якості, спираючись на систему всебічної підготовки і навчання. У 2011 році компанією була представлена ​​лінія класу люкс ASP, як супутній товар бренду Affinage Salon Professional. Робоча команда на чолі з доктором Ніколя Саммером кожен день знаходиться в пошуку нових рішень для створення неймовірних продуктів для догляду за волоссям, які стануть беззаперечними лідерами у своїй галузі.

Де купити косметику Affinage

Сьогодні косметику Affinage можна купити в більш ніж 50 країнах з головними офісами і лабораторними базами в Великобританії, США та Австралії. З 2017 року бренд Affinage став доступний і в Україні. Наш інтернет магазин пропонує Вам купити Affinage недорого, і ми з задоволенням його Вам доставимо в Київ, Харків, Львів, Одесу або будь-який інший місто нашої країни.

Читати далі

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти