Чи є різниця між професійною фарбою для волосся та фарбою з масмаркету?
Бажання бути красивою і привабливою настільки сильне у будь-якої дівчини, що вона заради краси готова на все, чи практично на все. Щоб бути досконалими жінки постійно оновлюють свій гардероб, стежать за своїм харчуванням, ходять на фітнес, до косметолога, перукаря та багатьох інших творців краси і все заради того, щоб бути найкрасивішою для себе чи свого коханого чоловіка. Як відомо, красиве та доглянуте волосся – це невід'ємна частина образу красивої та сучасної леді.
Але з волоссям завжди все складно. Начебто і стрижка тобі підходить, і укладка зроблена на всі сто, і волосся красиве і здорове, але щось не те, щось обов'язково потрібно поміняти. Точно! Свій натуральний колір волосся. Деяким буває свій колір абсолютно не підходить, а в деяких ще й сивина з'являється раніше, а це просто жахливо!
Якщо вірити опитуванням в інтернеті, приблизно 57% дівчат по всьому світу постійно фарбують волосся. З них близько 70% роблять це вдома. Завдяки фарбуванню легко можна досягти рівного кольору локонів, що максимально підходить до рис обличчя. А відповідно, з таким перетворенням дівчина стає ще чарівнішою, ніж була!
Але всі знають, що фарба псує волосся. Вона робить його сухим, тонким і викликає перетин кінців. Жахливо, чи не так? І що тепер робити ходити сірою мишкою з сивим волоссям? Але може все-таки все не так страшно як ми звикли чути?
Спробуємо розібратися в барвниках для волосся
Отже, фарби для волосся діляться на два види: професійні, для роботи в салоні та побутові, які можна придбати в будь-якому супермаркеті.
Побутові фарби
При їх виробництві творці не знають, хто саме купить їхню продукцію. Вони не знають ні базовий колір волосся, ні стан волосся, не знають, чи є у їх клієнта сивина чи ні, тому і прагнуть зробити свій продукт універсальним, щоб він підходив усім. А в результаті виходить середньої паршивості склад, який розрахований на те, щоб і зафарбувати сивину, і освітлити волосся одночасно. Тому,
всі побутові фарби містять у своєму складі високий відсоток перекису водню (9-12%).
Високий вміст перекису водню в окислювачі - це далеко не найстрашніше, адже як би ви не травмували своє волосся його завжди можна відновити. У деяких фарбах з масмаркету містяться солі важких металів: міді, ртуті, заліза, свинцю, сульфату натрію.
І це при тому, що в усьому світі фарби, які містять метал, використовують лише для фарбування перук, шиньйонів та накладок.
А ще змінити відтінок на світліший після фарбування побутовою фарбою дуже важко. Пігмент настільки глибоко проникає в структуру волосся, що "витягнути" його від туди без втрати якості волосся практично не реально. В результаті ви можете отримати непередбачуваного кольору смуги та плями по всій голові.
Професійні фарби для волосся
- Продаються самостійно без окислювача. Що дає можливість придбати саме той відсоток оксиду, який вам потрібен (1,5%, 3%, 6%, 9%, 12%). Якщо ви хочете купити професійну фарбу, щоб самостійно пофарбувати волосся вдома, то вам знадобиться допомога фахівців, які допоможуть вам правильно підібрати відтінок барвника та відсоток окислювача.
- Професійні фарби для волосся більш стійкі, практично не мають запаху аміаку і мають у своєму складі компоненти, що доглядають, які забезпечують не тільки дбайливе фарбування, але якісний догляд.
- Професійні барвники можна змішувати між собою, але лише однієї фірми та однієї серії. Завдяки змішуванню кількох відтінків ви зможете досягти незвичайного кольору і нейтралізувати небажаний підтон, наприклад, жовтий або зелений.
- При регулярному фарбуванні проф. фарбою, Вам буде легше змінити відтінок. При цьому це абсолютно не позначиться на стані та здоров'ї вашого волосся.
- Окислювач та фарбу потрібно вибирати однієї фірми. Це рекомендація кожного виробника. Але не варто думати, що це рекламний хід. Це зовсім не так. Кожна фірма-виробник, ясна річ, зацікавлена, продавати більше, тому для збільшення своїх продажів вони використовують свої ексклюзивні склади. В одних брендах міститься більше доглядаючих компонентів в окислювачі, в інших у брендах – у фарбі. А при використанні різних брендів фарби та окислювача, може статися таке:
- Через велику кількість доглядаючих компонентів, фарбування буде не якісним і не рівномірним;
- Через брак компонентів, що доглядають, барвна суміш вийде агресивною і зіпсує волосся.
Це основні відмінності професійних та побутових фарб для волосся. Але далеко не всі, стежте за нашими статтями та дізнавайтеся про нові корисності зі світу професійної косметики для волосся.
Сподіваємось, що наша стаття допомогла вам зробити правильний вибір. Якщо залишилися питання, задавайте їх нижче і ми обов'язково на них відповімо і при необхідності доповнимо статтю. Не забувайте ділитися новою корисною інформацією з подругами та колегами.