×

Ножиці для шульги Joewell FX FXL55

Бренд:
23 596 ₴
Гарантія/Доставка/Оплата

Гарантія на ножиці

Перукарські ножиці не мають стандартної гарантії — при правильному використанні в них просто немає чому ламатися.

Виробничий брак трапляється вкрай рідко, але якщо він є, майстер відчує це відразу — уже під час першого зрізу. У такому випадку важливо повідомити нам одразу: ми оперативно замінимо ножиці або, якщо потрібної моделі немає в наявності, повернемо кошти.

Зверніть увагу: повернення справних ножиць неможливе за Законом, оскільки вони належать до категорії інструментів індивідуального користування.


Доставка

Доставка здійснюється Новою Поштою по всій Україні — у відділення, поштомат або кур’єром за адресою (без можливості вибору ножиць). По Києву можлива доставка нашим кур’єром із можливістю обрати з кількох пар у салоні. Доставка безкоштовна.


Оплата

  • Переказ на IBAN
  • Онлайн-оплата на сайті
  • Оплата частинами (доступно під час оформлення онлайн)
  • Готівкою — лише при доставці нашим кур’єром у Києві

Якщо у вас виникли запитання щодо доставки або оплати — зв’яжіться з нашою службою підтримки, і ми допоможемо обрати зручний варіант.

5% від суми повернуться

на ваш бонусний рахунок - 1 180 ₴

Опис

Joewell FX FXL55

Лівосторонні ножиці Joewell з 3D зміщеною ручкою – це інноваційні та ергономічні ножиці, які встановлюють нові стандарти комфорту та продуктивності. Завдяки передовій 3D зміщеній ручці ці ножиці забезпечують природний рух великого пальця, пальців та ліктя, що робить їх зручнішими у використанні. Ідеальні для професійних перукарів, які прагнуть до точності та комфорту в кожному зрізі.

Специфікація:

  • Матеріал: нержавіючий сплав
  • Конструкція ручки: Зміщена 3D ручка
  • Тип леза: Стандартне лезо Joewell
  • Система гвинта: Тонка регульована
  • Розмір отвору для пальців: Звичайний
  • Підставка для пальців: Знімна

Переваги та Функції:

  • Ергономічний Дизайн: Нова 3D ергономічна ручка забезпечує повністю природний рух руки та розслаблене положення руки, що забезпечує максимальний комфорт при використанні.
  • Збалансований Дизайн: Спеціально збалансований дизайн дозволяє виконувати потужні зрізи та полегшує роботу з гребінцем і ножицями.
  • Високоякісне Лезо: Леза виготовлені з японського нержавіючого сплаву, відомого своєю довговічністю та гостротою.
  • Прецизійні Гвинти: Екстремально плаский, індивідуально регульований гвинт, злегка утоплений для кращого управління.
  • Інноваційна Підставка: Нова підставка унікального дизайну для збільшення комфорту при різанні завдяки збільшеній відстані між отворами для пальців.
  • Змінні Кільця для Пальців: Кільця для пальців легко змінюються для відповідності різним розмірам рук.
  • Знімна Підставка для Пальців: Знімна підставка забезпечує додаткову підтримку та комфорт під час різання.
ДаліМенш
Детальніше про товар

Характеристики

Вид ножиць
Для стрижки з ковзаючим зрізом
Форма ножиць
Ергономічна
Довжина ножиць
5,5"
Країна виробник
Японія
Для шульги
Так
Відгуки
Коментарів ще немає — станьте першим, хто залишить відгук!

Залишити відгук

  • Ваша оцінка:
  • Ваша оцінка:
Можливо вам також сподобається

Меню

Щоб додати товар у WishList необхідно увійти у акаунт.

Увійти