×

Подарунки

Показати 1-20 з 46 товарів

Косметичні подарункові набори

Кожна дівчина по кілька разів на рік ламає голову над подарунками для своїх близьких, до чого без різниці яке це свято - Новий рік, День Народження, річниця якоїсь значимого події або просто захотілося зробити приємне. А ще буває, дівчата шукають подарунок на 8 березня для себе коханої, щоб потім тонко натякнути про нього коханому. Адже всі вже зрозуміли, що дарувати подарунки дуже приємно, а якщо ще й вгадав і доставив масу задоволення одержувачу, то подвійно приємніше. Але питання «Що подарувати» завжди залишається відкритим.

Косметика в подарунок

Один з найбільш універсальних і бажаних подарунків для будь-якої жінки - це, звичайно ж, косметика. Ми, дівчатка, прекрасно знаємо, що косметики багато не буває, і тому скуповуємо її тоннами і завжди радіємо черговому подарованому косметичному набору. Косметика на подарунок - це дійсно безпрограшний варіант, головне правильно підібрати її, врахувати всі переваги отримувача, а так само ненароком з'ясовувати побажання в цьому питанні інакше можна сильно дати промаху.

Подарунок мамі

Вибирати і дарувати подарунок мамі, швидше за все найпростіше. Адже це та людина, яку ми знаємо все своє життя, разом прожили не один десяток років і знаємо досконально, що їй подобається, а що ні. Але все одно іноді виникає таке питання, що же порадувати улюбленій мамі? У нашому асортименті подарунків ви легко відшукаєте, те що, їй дійсно порадує і принесе радість. Це може бути дорога маска для здоров'я волосся, на яку їй самій шкода грошей, або хороший професійний фен, тому що її вже старенький і давно проситься на смітник. Головне при виборі подарунка думайте про неї, і ви сто відсотків правильно оберете подарунок.

Подарунок доньці

Тут вже трохи складніше. Поки наші дітки маленькі з ними легко і просто, ми самі знаємо, що їм потрібно або чого вони хочуть, але коли настає «страшний» перехідний вік, то тут навіть «чорний» не завжди «чорний». Але все одно, чим старше стає дівчинка, тим більше вона хоче подобатися хлопцям, а, отже, вона починає своє перше знайомство з косметикою. Допоможіть їй в цьому - підкажіть, навчіть, купіть свою власну першу косметику. У будь-якому випадку, вона буде використовувати косметику, просто питання, чию і якої якості. Ще одним хорошим подарунком, з яким ви точно будете в фаворі, стане професійна плойка для локонів.

Подарунок чоловікові

Дуже часто сімейне життя з'їдає всю романтику, яка була на початку відносин. Смс відправляються тільки зі списками покупок, а дзвінки по телефону тривають не більше хвилини і то все по справі. Але ж іноді так не вистачає тієї закоханої наївності, яка була раніше. Але як то кажуть, все в ваших руках! За допомогою подарунка можна нагадати про це і повернути, хоч на день колишню безтурботність. І не важливо, що саме ви подаруєте чоловікові, важливо, то як ви це зробите і з якими словами.

Подарунок татові

Папи народ практичний. Всякі мусі-пусі не для них! Їм потрібен серйозний і практичний подарунок, який вони зможуть використовувати регулярно. Відмінним подарунком практичному татові стане професійна машинка для стрижки волосся. Це дійсно дуже зручний і практичний презент. По-перше, ходити в перукарню не треба, по-друге, мати свіжу стрижку можна щотижня, по-третє, економія на стрижках значна.

Вибирайте, даруйте і отримуйте подарунки, адже це так приємно, а з першим ми вам із задоволенням допоможемо!

Читати далі

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти