Dermophisiologique Seboline Acnestop Cream Gel
Комплексний засіб для лікування та профілактики акне
Dermophisiologique Seboline Acnestop Cream Gel - це засіб нового покоління, розроблений для інтенсивного лікування проблемної шкіри та шкіри схильної до акне. Легка гелева текстура з потужною формулою забезпечує видимі результати після перших тижнів застосування.
Ключові активні компоненти
- Азелаїнова кислота (Potassium Azeloyl Diglycinate) — потужний компонент проти акне, має антибактеріальну, протизапальну та відлущувальну дію. Знижує вироблення себуму та запобігає утворенню комедонів.
- Саліцилові кислоти (ізодецил та ізопропілбензил саліцилати) — проникають глибоко в пори, розчиняють шкірне сало та видаляють омертвілі клітини.
- Фруктові кислоти (пірова, молочна, яблучна кислоти) — м'яке відлущування, покращення текстури шкіри та сяйва.
- Мікроелементи (мідь, марганець, цинк) — антибактеріальна та протизапальна дія, прискорене загоєння.
Рослинні екстракти:
- Лопух (Arctium Lappa) — протизапальна, антибактеріальна дія, очищення пір
- Пальметто (Serenoa Serrulata) - регулює вироблення шкірного сала, гормональний баланс
- Томат — антиоксидантна дія, вирівнювання тону шкіри
- Лимон — дезінфікуюча, відлущувальна властивості
- Рослинні олії (арганова, чорна смородина, кунжутна, соняшникова) — харчування, відновлення ліпідного бар'єру, запобігання пересушуванню.
- Вітаміни (A, E, C у стабільних формах) — антиоксидантний захист, стимуляція регенерації, вирівнювання тону.
- Аллантоїн — заспокійлива, загоювальна дія, збереження гідратації.
Переваги
- Комплексне лікування акне та постакне
- Глибоке очищення та звуження пір
- Контроль виробітку шкірного сала
- Зняття запалення та почервоніння
- Відлущування без пересушування
- Відновлення та живлення шкіри
- Легка гелева текстура, не забиває пори
- Антибактеріальний захист
- Перші результати за 2-4 тижні
Спосіб застосування: Використовуйте 1-2 рази на день після очищення. Нанесіть тонкий шар на чисту шкіру, особливо проблемні зони. Може використовуватися як точково, так і на обличчя. При підвищеній чутливості почніть з 1 разу на день.
Порада: Поєднуйте з гелем Seboline Purifying Cleanser для максимального ефекту.
Об'єм: 50 мл
Зроблено в Італії
Характеристики
- Об`єм
- 50 мл
- Тип шкіри
- для жирної
- Тип продукта
- Гель
Крем
- Серія
- Seboline
- Країна виробник
- Італія
Залишити відгук