×

Ніжна пінка для вмивання Malu Wilz Gentle Cleansing Foam

Бренд:
1 357 ₴
5% від суми повернуться

на ваш бонусний рахунок - 68 ₴

Опис

Malu Wilz Gentle Cleansing Foam

Malu Wilz Gentle Cleansing Foam - це ідеальний засіб для м'якого, але ретельного очищення шкіри. Легка повітряна текстура перетворюється на ніжну пінку, яка видаляє забруднення та макіяж, зберігаючи природний баланс шкіри.

Ключові компоненти та їх дія:

  • Натуральні очищувальні компоненти (калієві солі міристинової та лауринової кислот) – ефективно видаляють забруднення, надлишки себуму та залишки макіяжу.
  • Бджолиний віск та естери жожоба – забезпечують живлення та захист шкіри під час вмивання, запобігаючи відчуттю стягнутості.
  • Гліцерин інтенсивно зволожує, підтримуючи природний гідроліпідний баланс.
  • Вітамін E та аскорбілпальмітат (стабільна форма вітаміну C) – захищають шкіру від впливу вільних радикалів та сприяють покращенню тону обличчя.
  • М'які ПАВи (натрію лауроїл саркозинат та натрію метил кокоіл таурат) – дбайливо очищають, не ушкоджуючи захисний бар'єр шкіри.

Результат:

Після вмивання шкіра залишається свіжою, чистою та зволоженою, без відчуття сухості та подразнення. Підходить для всіх типів шкіри, включаючи чутливу.

Спосіб використання: Нанесіть невелику кількість пінки на вологу шкіру, спіньте круговими рухами, потім ретельно змийте теплою водою. Використовуйте вранці та ввечері.

Об'єм: 75 мл

Зроблено у Німеччині

ДаліМенш
Детальніше про товар
MW7002

Характеристики

Об`єм
75 мл
Тип шкіри
для всіх типів
Тип продукта
Пенка
Серія
Cleansing
Країна виробник
Німеччина
Відгуки
Коментарів ще немає — станьте першим, хто залишить відгук!

Залишити відгук

  • Ваша оцінка:
Можливо вам також сподобається

Меню

Щоб додати товар у WishList необхідно увійти у акаунт.

Увійти