Screen Rockin' Ultra-Fixing Gel
Screen Rockin' Ultra-Fixing Gel - це потужний гель для волосся, що забезпечує екстремальну фіксацію без обтяження та склеювання. Його формула на основі полімерів VP/VA створює сильне, але еластичне укладання, що зберігає форму протягом усього дня.
Ключові компоненти та їх властивості:
- Комплекс полімерів (VP/VA Copolymer) – забезпечує ультрафіксацію та стійкість до вологості.
- Екстракти спіруліни та Trametes Versicolor – насичують волосся антиоксидантами, захищаючи від шкідливого впливу навколишнього середовища.
- Гідролізований кератин – зміцнює структуру волосся, надаючи йому пружність та силу.
- Комплекс масел (Аргани, Камелії, Зеленого чаю, Мигдалю, Соняшнику) – живить і зволожує волосся, надаючи йому здорового блиску.
- Триетаноламін – регулює pH засобу, допомагаючи підтримувати оптимальний баланс волосся та шкіри голови.
Переваги:
- Екстремальна фіксація – надійно фіксує укладання на весь день.
- Не обтяжує і не залишає липкості - волосся залишається природним і рухливим.
- Захист від вологості – запобігає розпушенню та розпаду укладки.
- Живлення та догляд – завдяки кератину та рослинним екстрактам.
- Легко змивається водою – не залишає нальоту на волоссі.
Для кого:
Ідеально підходить для всіх типів волосся, особливо для укладок, що потребують граничної стійкості та чіткості.
Спосіб застосування: Нанесіть невелику кількість гелю на вологе або сухе волосся, рівномірно розподіліть і надайте бажану форму. Можна використовувати для створення текстурованих укладок або фіксації окремих пасм.
Об'єм: 150 мл
Зроблено в Італії
Характеристики
- Тип волосся
- усі типи
- Об`єм
- 150 мл
- Серія
- Control
- Країна виробник
- Італія
Залишити відгук